Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Meddig lehet hordani szalagava...

Meddig lehet hordani szalagavató után a szalagot?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 szalagom, egyik szakiskolai, másik érettségis és az utóbbi 2019-es a másik 2016os. Gáz lenne ha visszatenném a táskámra, annak ellenére, hogy már dolgozom? :D. Csak mert szeretem nézni ahogy iskolásokon is ott díszeleg a szalaguk, nekem meg valahol lapul a szekrényben. Hordani lehet ezt akár évekig is? Valaki hordja, hordta sokáig?

2020. nov. 7. 04:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig hordod, ameddig akarod, de arra készülj, hogy az emberek azt fogják hinni, hogy végzős középiskolás vagy.

Általában addig szokták, amíg le nem érettségiznek.

2020. nov. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Megbüntetni nem fognak érte, csak esetleg hülyének nézni
2020. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érettségiig szokták.
2020. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na hordod azota??

En amugy biztos h nem hordanam mert szep emlek felek hogy elveszíteném... igazából az igazit amit akkor kaptam el is hagytam de hála kaptam másikat :)

2020. dec. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az érettségiig kell hordani. Az szalagnak eszmei értéke van, elárulja, hogy mindjárt érettségizel, és mindjárt felnősz. Azt is elmondja, hogy mit fogysz elérni nemsokára.



Ja, és ha nem nézel ki fényesen, akkor is tudják, hogy miért. Mert levagy terhelve az érettségi miatt. :D

2021. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!