Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékkal kedveskedjek?

Milyen ajándékkal kedveskedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ballagásra szeretnék ajándékot adni egy közeli rokonomnak, nem tudom mi lenne a legjobb választás, próbál egészségesen élni, így a parfüm már kérdéses hogy azt akarok, ritkán is használ, nem az ajándék a lényeg, főleg nála, de mégis csak a ballagása lesz.

Covid miatt kétséges hogy jó lenne lézerharcra befizetni, vagy egy szabaduló szobás dologra befizetni.

Akinek van jó ötlete szívesen meghallgatom!



2021. ápr. 24. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Parfümöt ne, hacsak nem tudod milyet szeret vagy használ. Ajándékutalvány szerintem nem rossz egy általa szeretett boltba pl, ha pénzt nem szeretnél adni.
2021. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Modellautó
2021. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ajándékutalvány szerintem is jó ötlet, arra költi, amire akarja, amire szüksége van. Néhány nagyobb plázában lehet olyan utalványt venni, amit a pláza majdnem minden boltjában fel lehet használni, ha nem tudod, mi a kedvenc boltja, ez is jó lehet. (olyan plázát nézz ki, amihez könnyen el tud jutni/közel laknak hozzá/szokott oda járni)
2021. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékutalvány, esetleg valami kis aranyos bizsu.
2021. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!