Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Fiúnak általános iskolai...

Fiúnak általános iskolai ballagására jó ötlet az alábbi?

Figyelt kérdés

(ácsnak vagy asztalosnak szeretne tovább tanulni)

[link]


[link]



#ballagás, iskola,ünnep, ajándék
2021. jún. 5. 22:24
 1/9 A kérdező kommentje:

vagy még ezek esetleg?

[link]


[link]

2021. jún. 5. 22:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a felső kettő nagyon jó ötlet. Esetleg még a pendrive is jó, de a telefontarto nekem nem jön be.
2021. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 qkker1 ***** válasza:
72%
Ezekből a pénztárca ami valóban jó, az elsőben jó eséllyel használhatatlan szerszámok vannak.
2021. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én pénzt adnék neki.inkább
2021. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Ajándék azért a "teljesítményért", hogy kijárta az elemi iskolát ?
2021. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a telefontartó egyáltalán nem jó.

A pénztárca csak akkor, ha használ pénztárcát. Sok felnőtt férfi sem használ, csak a zsebébe dugja. Ugyanez a helyzet a szerszámokkal. Egy általános iskolás gyereknek mi szükséges szerszámokra? Ráadásul saját szerszámokra. Ez csak akkor jó, ha valami szerelős hobbija van.

A pendrive jó, arra mindig szükség lehet.

De szerintem a pénz a legjobb. Azt is lehet nagyon jópofán átadni. Pl. édességdoboz (a virágdobozok mintájára) és abból elő lehet húzni.

2021. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a gravírozható pénztárcán gondolkozom, pénzt is fog kapni
2021. jún. 7. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pénztárca jó ötlet, az mindig hasznos, ha még most nem is hord magával mindig pénzt, idővel úgy is fog és úgy is szüksége lesz rá jó eséllyel. De a szerszámosláda sem rossz ötlet, de lehet, hogy még fölösleges ilyen korban.
2021. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a szerszámos ládának nagyon örültem volna 14 évesen, igaz én már akkor is barkácsoltam rendszeresen. Pénztárca lutri, te tudod használ-e egyáltalán a fiad, én soha nem (nincs is) csak a zsebembe vagy táskába teszem a pénzt. A pendrive szerintem túl személytelen egyedi gravírozással is, ilyet a cégek szoktak adni.
2021. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!