Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Van olyan közületek aki nem...

Van olyan közületek aki nem ment el a ballagására?

Figyelt kérdés

Nekem jövőre lesz, de nem biztos, hogy elfogok menni. Az osztályban is basztatnak, a tanároknak se vagyok a kedvence (nem azért mert rossz tanuló lennék, hanem azért mert csendes vagyok).

Szóval nagy esély van rá, hogy el se megyek.



2021. júl. 11. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

En elmentem, a legtobb osztalytarsam nagyon eretlen volt, a masik fele dus gazdag lenezo es klikkesedtek, egyikre sem voltam kivnancsi, meg ok sem ram.


Anyamek mondtak menjek el, meg az ofom is kert (nem tudom mi a francert), elmentem.


Oszinten senkitol sem bucsuztam el, meg semmi. De masok sem tolem.


Kb. ugyanaz volt mint addig. Leszartak, leszartuk egymast, neha neha beszologattak, kinevettek.


Bementem, vegiguntam a beszedeket, vegiguntam a varakozast, aztan hazamentem.


Ha nem eroltette volna anyam akkor nem mentem volna el, ha visszanezek, nem dolt volna ossze a vilag ha nem megyek el.


Max. ilyen szemelyes elmeny volt nekem, ez az egy pozitivum, hogy vegre lezarom az egesz multamat kozneveles irant. Nincs tobb felesleges ora, nincs tobb hulyeseg, onallobb vagyok, sokkal tobb mindenrol donthetek.


Szoval engem hidegen hagyott a tobbi luzer, meg a tanarok, szartam a fejukre. Egyedul vegig setalgattam a folyosokon es en magam bucsuztam el attol az elettol. Ez elegge felfrissito volt.


Dehat en nem vagyok egy altalanos ember, eleg extrem vagyok.


Golyataborba is egyszer mentem, azota megfogadtam, hogyha ilyesmi helyre kell mennem megint en biztos hogy nem fogok menni es leszarom ki mit gondol.

2021. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

En elmentem, a legtobb osztalytarsam nagyon eretlen volt, a masik fele dus gazdag lenezo es klikkesedtek, egyikre sem voltam kivnancsi, meg ok sem ram.



Anyamek mondtak menjek el, meg az ofom is kert (nem tudom mi a francert), elmentem.



Oszinten senkitol sem bucsuztam el, meg semmi. De masok sem tolem.



Kb. ugyanaz volt mint addig. Leszartak, leszartuk egymast, neha neha beszologattak, kinevettek.



Bementem, vegiguntam a beszedeket, vegiguntam a varakozast, aztan hazamentem.



Ha nem eroltette volna anyam akkor nem mentem volna el, ha visszanezek, nem dolt volna ossze a vilag ha nem megyek el.



Max. ilyen szemelyes elmeny volt nekem, ez az egy pozitivum, hogy vegre lezarom az egesz multamat kozneveles irant. Nincs tobb felesleges ora, nincs tobb hulyeseg, onallobb vagyok, sokkal tobb mindenrol donthetek.



Szoval engem hidegen hagyott a tobbi luzer, meg a tanarok, szartam a fejukre. Egyedul vegig setalgattam a folyosokon es en magam bucsuztam el attol az elettol. Ez elegge felfrissito volt.



Dehat en nem vagyok egy altalanos ember, eleg extrem vagyok.



Golyataborba is egyszer mentem, azota megfogadtam, hogyha ilyesmi helyre kell mennem megint en biztos hogy nem fogok menni es leszarom ki mit gondol.


Nincsenek barátaid.Utált mindenki az osztályban.Itt pontosan te vagy az antiszociális és a lúzer.Nem tudsz beilleszkedni sehova.Szerinted meg mindenki hibás csak te nem.Borzalmas egy alak lehetsz.Én nem barátkoznák veled biztosan.Az biztos , hogy te egy munkahelyen se fogsz tudni beilleszkedni majd a társaságba.Meg szerintem te szűz vagy.Ilyen nyomi srác mint te nem jut a csajokhoz.Meg ékezet használatról nem tudsz?

2021. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem pedig nem akartam utólag megbántam inkább ne mentem volna
2021. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
90%

Koszonom mindekinek aki leszavazta ezt a mergelodo embert (2-est).


Nem ertem minek kell szemelyeskedni. Nem ismerlek, te sem engem, semmit nem mondtam rolad, csak milyen elmenyeim voltak. Nem is tudod miket csinaltak ok velem, meg miket nem.


Szoval nem tudom honnan jon ez a hatalmas szemelyeskedes?


Szakitott veled a parod? Vagy nem volt ma kefeles? Anyuci beszolt? Vagy mi??


Uss a falba legkozelebb, hogy ki add a merged. A beloled lesznek a tomeggyilkosok.

2021. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

Nekem jövőre lesz, de nem biztos, hogy elfogok menni. Az osztályban is basztatnak, a tanároknak se vagyok a kedvence (nem azért mert rossz tanuló lennék, hanem azért mert csendes vagyok).


Szóval nagy esély van rá, hogy el se megyek.


Én azt javaslom neked kérdezô , hogy menj el.Ne legyél csendes. Próbálj meg beilleszkedni.Ez nem jó ,hogy ilyen kitaszított remeteként élsz.Hidd el nekem , hogy majd meg fogod bánni.Csak te még nem tudod.Azt veszed majd észre ,hogy 20 éves korod környékén még mindig szûz leszel mert csendes vagy.Nem fogsz oda menni a lányokhoz biztosan.Neked még nem késô , hogy normális ember legyél. Bárcsak én tudtam volna ezeket már iskolás koromban amire felnôttként jöttem rá.

2021. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

5


Szerintem nem az teszi erette a ferfit (vagy not), hogy 20 eves korara mar elszakitott egy lanyt.


Mellesleg rengeteg "szuz" ember van mar most is 20 - 40 evesek kozott, es nem elmebetegek, vannak barataik, bulizgatnak, csak igy hozta az elet.

2021. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Én nem mentem el, se a szalagavatóra, se a ballagásra, és egyáltalán nem bánom. Gyűlöltem a legtöbb osztálytársam, ők is engem, igazán nem lett volna értelme ott lennem, csak rosszul éreztem volna magam köztük.
2021. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A szalagavatón és a ballagáson is te leszel csendben, ami miatt basztatnak, akkor felejtős. Nem a végén fog beilleszkedni az ilyen ember sajnos, mint mások gondolják, hogy menjen meg stb. Legyen meg a érettségi és spuri más társaságba, mert az ott neked szimplán toxikus már. Szociális készségek ez csak hátráltatja inkább, mint javítja ami kellhet neki.
2021. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
94%
Én nem mentem el a ballagasra,se a bankettre.. nem szerettem az osztályomat, és igazábol hülyeségnek is tartom az egész ballagást, szerintem semmi értelme..
2021. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
94%
Én nem mentem el szalagavatóra. Ballagásra viszont elmentem,de ha visszamhetnék az időben nem mennék.
2021. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!