Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hány szál virágot illik tenni...

Hány szál virágot illik tenni egy csokorba ballagásra?

Figyelt kérdés
A húgom 14 éves, aki pénteken ballag,de azt sem tudom milyen virágot vegyek...

2022. jún. 8. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Virágból páratlan szálat szokás adni.


Vannak készen kapható csokrok, akkor nem kell ezzel külön foglalkoznod. Vannak kifejezetten ballagási csokrok is.


Létezik bonbonos csokor, például Raffaello van rajta.

2022. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
21
2022. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Három vagy öt szálas csokor bőven elég. Ha sokan mentek a ballagására, akkor inkább három szálas legyen, mert ha már három-négy csokrot kap, azt is nehéz kézben tartani egyedül. Egyébként nem kell túlgondolni, bemész egy virágoshoz, és kérsz egy ballagási csokrot egy 14 éves lánynak. Ők tudják, hogy milyen típusú csokrokat szokás ballagásra vinni.
2022. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, de páratlan számú legyen, mivel párosat a temetésekre szoktak. Egy közepes csokor szerintem kézbe elég, mert nem túl kellemes egy mezőt végigcipelni az udvaron/sulin/akár belvároson.
2022. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Páratlan számú maximum 5 virág. Ha kap 3-4 csokrot bőven elég súly.
2022. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!