Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit adjak a barátomnak egyetem...

Mit adjak a barátomnak egyetemi ballagásra?

Figyelt kérdés

Ő most végzett a mesterivel, én jelenleg elsőéves vagyok alapképzésen. (Amúgy csak 3 év korkülönbség van köztünk, én 21 vagyok, ő 24) Ugyanarra az egyetemre járunk. Decembertől vagyunk eggyütt.



Eddig van egy ehhez hasonló kicsi "message in the bottle", szerelmes idézettel a papíron.

[link]


Meg egy egy kis "levél" ami az egymásra találásunk lépéseit tartalmazza (nagyon sok véletlennek kellet összejönnie). De úgy hogy magából a lapból van hajtogatva a boríték ( [link] ), az egyik felén meg van egy ballagási sapkás rajz, a másikon meg egy szíves rajz.


Fogok még venni egy nagy Ferrero Rocher-t, mert az volt az ő elsó ajándéka nekem. (Mikulásra)


Illetve virágot, csak nem tudom milyen lenne jó.


Meg még gondoltam arra, hogy a borítékba teszek egy kis pénzt is, csak nem tudom mennyit.



2022. jún. 23. 16:40
 1/1 NTBS ***** válasza:
89%
Ezek tökéletesen megfelelnek. Virág egy szál, nem kell több. A pénz talán felesleges, inkább vegyél valamit a hobbijához.
2022. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!