Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tegyek ha nem kedvelem...

Mit tegyek ha nem kedvelem akivel keringőznöm kéne?

Figyelt kérdés

Amíg meg nem tudtam, hogy ki lesz a párom nagyon szerettem volna keringőzni, de most már egyáltalán nem akarok. Már pár éve egy osztályba járunk és tudom róla , hogy egy kicsit lassú felfogású és egy csomószor egyáltalán nem figyel arra amit mondanak neki, szerintem nem azért, mert nem érdekli, hanem egyszerűen csak nem veszi észre. Amikor beszéltem vele mindig annyira közel hajolt hozzám, hogy kényelmetlenül érztem magam.

Őszintén szólva azon gondolkodom, hogy inkább nem keringőzök, de közbe nem akarnák egy ekkora élményből kimaradni. 17L



2022. szept. 21. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet, hogy rosszul hall, csak nem meri bevallani?

Amúgy miért befolyásolná a táncot.

Tapintatosabb lennék a helyedben, elvégre ez csak egy közös szertartás.

Próbáld felnőtt módra felfogni, intelkigensen.

2022. szept. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Tánc közben nem kell beszélgeti.
2022. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha idén keringőztök és már megbeszéltétek, akkor szerintem ne hátrálj már ki. Azzal cserben hagyod a srácot (persze csak, ha neki is fontos a keringő).

Én is egy olyan sráccal keringőztem, aki kb sose csinált házit, aludt órákon stb. aztán tök jól táncolt. Kiderült róla, hogy két évet társastáncolt általánosban. Hátha tánc közben te is pozitívat csalódsz. :)

2022. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem is neked kell kedvelni. Szereti őt a családja, barátai, állatai. Neked csak táncolni kell vele.

Megoldás lehet a külsőst meghívni táncolni. Persze ha neki nem akkor lesz és engedélyezik a külsős bevonását.

2022. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 NTBS ***** válasza:
92%
Beszélgess vele, ismerd meg. Próbálj cserélni. Ne táncolj.
2022. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 020310192051759397 válasza:
91%
Ismerkedjetek össze és ha végleg nem megy a dolog keress másik partnert.
2022. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 hosszúhajú ***** válasza:
100%
előbb keress közös témát és ismerd meg. még csak szeptember van.
2022. szept. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Válts partnert vagy nézőpontot: próbáld felfedezni benne a jó tulajdonságokat, mert biztos, hogy neki is van valami, csak te még nem ismered őt annyira, hogy tudd és felszínesen ítélkezel.
2022. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy próbáld megismerni, lehet hogy jófej, csak nem ismered.

Az ilyen kényelmetlen szitukat meg próbáld viccesen elütni, ne úgy hogy megszégyenüljön.

2022. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg rosszul hall, de és akkor mi van? Most komolyan ez akkora dráma, hogy inkább kimaradnál valamiből, amit amúgy szeretnél?


Fura vagy.

2022. szept. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!