Szerintetek meg bánom ha nem megyek szalagavato on tancolni?
Eddig egy osztálykiránduláson se voltam az osztályokkal mert nem vagyok senkivel se jóban (nem csúfolnának meg semmi ilyen csak nem barátkoztam senkivelse össze )
Meg párom sincs és nem ismerek olyat aki jönne velem tancolni
Elég drága is es meg sok időt is igénybe vesz
Arra gondoltam hogy nem megyek el rá és inkább veszek magamnak valami szép ruhát vagy ékszert vigaszul
Ti mentetttek vagy mennének?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kicsit korai meg most donteni a szalagavatorol. (en legalabbis ugy tudom az november-december-januar kornyeken van.
Sajnos nekunk elmaradt mert orszagos nemzeti gyaszt rendeltek el, es az iskola igazgato nem engedte, hogy attegyuk mas idopontra
Nagyon sajnalom, hogy nekem emiatt kimaradt




válasza:



válasza:„vigaszul”
Lehet, hogy csak én tulajdonítok túl nagy jelentőséget ennek a szónak, viszont ha tényleg így érzed, hogy vigaszra lenne szükséged, ha nem táncolnál, talán nem ártana elgondolkodni. Aztán ha ezután is úgy érzed, inkább csak nyűg lenne, akkor szerintem el is dőlt.
(Én táncoltam, nem bántam meg. Nem volt olyan mesebeli, mint én azt korábban képzeltem, de azért így is élveztem.)




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Tudom, már elmúlt a szalagavató szezon. Én most 11.-es vagyok és mostanában gyakran gondolkodok ezen, hogy mi lesz, ha jövőre senki sem kér majd fel. Pár barátnőm már most tudja hogy kivel megy. Talán még korai aggódni, de kicsit félek. Mindenkivel jóban vagyok, de...
A rendes keringős formációban nyilván osztálytárssal táncolok, viszont szokás ugye a legvégén egy ilyen apás/anyás tánc. Ám édesapámmal igen nehezen táncolnék, amikor nem az életem része, egyáltalán nem is ismerem. A nagyapám nem él, a nagybátyám pedig olyan munkát...
A napokban lett megbeszélve hogy ki kivel táncol a szalagavatón. Én épp hiányoztam ezért mindenknek lett párja csak nekem és egy fiú osztálytársunknak nem. Így úgymond kénytelen vagyok vele táncolni. (Neki jó mert velem akart) De az a bizonyos fiú akivel táncolnék...
Hány számot illik táncolni? Én nem tudok jól táncolni és nem is szeretek.
Februárban lesz a szalagavatóm, de nem igazán érdekel ez az egész és nem akarok (akartam) táncolni. Ma osztályfőnökin elő jött a kérdés és mondtam hogy nem akarok és következő órán a kedvenc tanárnőm felhozta hogy nem táncolnék-e vele. Erre igent mondtam mivel nagyon...
Annyira humoros, főleg amikor rávesznek valami ruhát és a színpadon derül ki, ez a nagyon ötletes huncutság.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




