Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Lányok! Ballagási ruha+cipő?

Lányok! Ballagási ruha+cipő?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi,hogy:

-hol?

-mikor?(hamarabb vagy ballagás előtt 1-2 héttel)

-mennyit szántok rá?

-milyen stílus?(rövid,hosszabb,egybe ruha,szoknya+ing)

(magassarkú,tűsarkú,törpesarkú,lapos sarkú)

14/L


2011. dec. 2. 12:41
 1/10 anonim válasza:
100%

nekünk világos zöld, csipkés blúzunk volt(rövidujjú) fekete térdig érő szoknyával

cipő olyan legyen amiben tudsz járni, és állni is (tűsarkút nem javaslom)

2011. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem valami olyasmi volt, hogy fehér ing és fekete szoknya, de olyan egybe... Nem is tudom elmondani.. Cipő meg magassarkú természetesen :)
2011. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

feketeszoknya,+ ugyanolyan blúz mint mindenkinek mert ugyanolyat csináltatunk :S , + magassarkú.


szoknyát is ugyanolyat akarnak csinálni de énnem fogom felvenni mert mindig olyan sz*r cuccokat csináltatnak nekünk :S :D

2011. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

szerintem általános iskolai ballagásra felesleges flancolni. én azt vettem fel, amit évnyitóra-évzáróra is.

gimi végén jön majd a szalagavató, ott kell költekezni. nekem 12000es ekrü színű ruhám volt csokibarna magassarkúval, csokibarna stólával és ékszerekkel. de mondom egy általános sulis ballagásra nem kell tízezreket költeni

2011. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én mikor ballagtam úgy voltunk hogy lányok szoknya meg blúz, meg egyen nyakkendő(női fazonú)amibe tbablófényképezás is volt


szoknyám az térd felett ért, sima fehér blúz, meg uye a egyen nyakkendő, a cipőm meg törpesarkú volt

egyszóval ünneplő


nekem is most lesz a szalagavatóm, 10 ezer ft-os ruha kb comb középig érő meg magas sarkú

2011. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
matróz blúz+hosszú fekete szoknya+ nem túl magas magassarkú
2011. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy meg beszéljük előre, hogy milyen színű lesz a ruha, milyen hosszú, lesz e boleró vagy nem, stb...Ha ezeket megbeszéltük, a további részleteket mindenki eldöntheti saját maga, és mindenki másnál varratja + magassarkú :)
2011. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Valahol a környző városokban, vannak bevált boltjaink. :)

A tavaszi szünetben. :D

Hát ez jó kérdés... :S Nem túl sokat szánunk rá...

Csinos, fiatalos fekete/sötétszürke kosztüm, fehér blúz, magassarkú, de nem tű... :D Remélem, minden kritérium összejön. :D (yn)

2012. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is most ballagok ,és én tegnap vettem meg a ruhát,kb. 5000 Ft-ért ,épphogy térd felé ér ,de nem kivágott ,eltakarja a mellkasomat, és feketecsipke ,de a cipő is fekete lesz ,kb.7 cm ,de azon gondolkozok ,hogy nem is biztos ,hogy jó lesz ,mert mindenem fekete lesz ,meg aztán a csipke nem öreges? :/
2012. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jól hangzik :)

meg a fekete elegáns :D

hol vetted?:3

2012. máj. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!