Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy ballagási csokor?

Figyelt kérdés
Tudom hogy függ attól, mekkorát vennék, és milyen virágokkal, de mondjuk egy közepes méretű csokor mennyi pénzembe kerülne? (azért fontos a kérdés, mert elég szűkösen élünk mostanában)
2012. ápr. 25. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi 3000ft körül is tudunk már szép nagy csokrot csinálni. De tényleg sokban függ milyen virág van benne.

Gerbera már 100-150ft/ száltól van, de pl. egy különlegesebb virág, mint pl. flamingó, helikónia már 1000-2000ft/szálja is lehet.

2012. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Teszkóban, Lidlben kapsz csokrot a legolcsóbban 1100-2000Ft kb.


Ha mégis virágoshoz mész ne mondd, hogy ballagási lesz: valami miatt a legtöbb üzletben az esküvői/anyáknapi/ballagási csokor drágább, mint a pont ugyanolyan helyszínen kiválasztott.

2012. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

A tescoban nem árulnak ballagási csokrot, max. valami összekötött virágot!

Amúgy ballagáskor, anyáknapján stb.a virágnagykerek felemelik a virág árát!!!

Tehát nem a virágos számolja drágábban!!!

2012. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül elmentem a Lehel téri piacra, és vettem egy gyönyörű, nagy csokrot 2200 forintért :)
2012. máj. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!