Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Bolondballagáson kötelező...

Bolondballagáson kötelező részt venni?

Figyelt kérdés
Idén ballagok nyolcadikból és ugye év végén lesz a bolondballagás. Ezen kötelező részt venni? Csak mert én rühellek beöltözni. Farangon sem vettem részt még egyszer sem.

2013. ápr. 30. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez iskolafüggő. Nálunk a lehetőség adott volt, de többen is húzták a szájukat, így végül lefújták az egészet, mert ennek akkor lenne értelme, ha mindenki részt venne benne.

Én örültem volna neki, bár hasznosabban is el fogom tudni tölteni azt a pár órát pl. segítek anyukámnak sütni, főzni a másnapi ballagásra, mert elég sok vendégünk lesz. :)


Szóval iskolafüggő. De ha nem is öltözöl be, azért menj el, mert jó buli, jó hangulat.

2013. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, nekem is volt 1 osztálytársam aki nem öltözött be. Mondjuk ő az összes többi egyéb programban sem vett részt. Én azt javaslom, azért ne hagyd ki, ha nem akarsz beöltözni, akkor csak valami vicces smink, paróka, vagy bármi. :) Nagyon jó buli, és jó érzés visszagondolni rá most is (20 éves vagyok)
2013. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!