Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan kezdjem el a ballagási...

Hogyan kezdjem el a ballagási beszédet?

Figyelt kérdés

Ballagási beszédet kell írnom. Nagyjából mér tudom is, hogy miről fogsz szólni, gyűjtöttem bele idézetek is, de nem igazán tudom, hogyan kezdjem el?


Én 11-es vagyok, és pénteken egy ballagó osztályt kell búcsúztatnunk, arra kell a beszéd. Az egész végzős osztály és az osztályfőnökük is ott lesz.

Szerintetek hogyan nyissak? Mert szerintem az nem olyan jó, hogy "sok szeretettel üdvözlöm az osztályt" vagy valami ilyesmi...


Segítsetek! Előre is köszi :)


2013. ápr. 30. 22:16
 1/4 anonim válasza:

Tanévünk legnagyobb ünnepén nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm végzős tanulóinkat, és az őket ballagtató osztályfőnököket/osztályfőnököt.


?? :)

2013. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Más ötletek is jöhetnek :)

2013. ápr. 30. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tisztelt iskolavezetés, osztályfőnök(ök), végzős diákok!


Engedjék meg, hogy a tanév egyik legszebb ünnepségén, a ballagáson elbúcsúztassam iskolánk végzős diákjait."


Innen pedig jöhet, amit már kigondoltál. :)

2013. máj. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Amiket írtatok, nagyon jók lennének, ha az egész végzős évfolyamot búcsúztatnánk, de mi csak egy osztályt fogunk, így végül így kezdtem: "Tisztelt Tanárnő, kedves ballagó diáktársaink!"


Szerintetek jó lesz ez így?

2013. máj. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!