Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolai ballagásra...

Általános iskolai ballagásra mennyi pénzt adnátok testvéretek gyerekének?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 22:07
 1/7 anonim válasza:
én a ballagásomon az egész családtol összesen 55 ezer ft ot kaptam :D
2013. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attol fugg h alltok anyagilag. Mi 7-7e ft-ot adtunk a rokonoknak
2013. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit megengedhetted.

5.000-20.000,- Ft között kb, de sok mindentől függ.

2013. máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 20 db ezrest köttettem csokorba :)
2013. máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn nem fogok neki adni pénzt. Amúgy is pénz ajándék ellenes vagyok, az amit pikk pakk elköltenek, nincsen maradandó dolog belöle.

Majd megpróbálok valami értékes dolgot venni neki. Egy értékes órát, olyat amit egy 14 éves is szivesen fog hordani, vagy akár más fius ékszert is. Már fiuknak is minden stílusra olyan szuper dolgok vannak.

2013. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tènyleg, pl egy ice watch órának én is örülnék. :) mellé még valami apróság, plusz virág. Tök jó. :D
2013. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Attól függ,hogy álltok. Én összesen 35 ezret kaptam a családtól,de több is lett volna, csak apámmal és a családjával akkor nem voltunk jóban.

És ez viszonytól is függ. Ha jóban vagytok nagyon, akkor egy 5-öst szerintem adhatnál neki (persze,ha meg tudod engedni magadnak), ha nem olyan közeli a viszony,akkor az a jelképes kis 2000 is elég lesz. De nem ajánlom,hogy órát vagy ilyesmit, mert ha nem tetszik neki? A lóvét meg arra költi,amire akarja :))

2013. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!