Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ballagás

A kérdés
alizka0827 nevű felhasználó kérdése:

Altalanos iskolai ballagasi csokor?

Szoval..most ballagok 8. Osztalybol,es anyaek folyamatosan mondjak hogy mindenki aki jon a ballagasra,az hoz 1csokor viragot. Kiszamoltam es ez igy 4-5 csokor,ami szerintem tul ok,ert majd el se birom. Neztem egyebkent tavalyi ballagai kepeet,es nekik csak 1-1 csokor volt a kezukbe..nem akarok leegni,segitsetek.koszonom:((

2013. jún. 10. 17:01  Privát üzenet  

A válaszok

Azta, mekkora probléma...!

Amúgy nyugodj meg, nem 15 szálas csokrokat szoktak ballagásra vinni, hanem 1, max 3 szálast. Kibírod, akármilyen gyengusz is vagy.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. jún. 10. 18:06 Privát üzenet
Szerintem az szép ha valakinek sok virág van a kezében, viszont ha úgyvan mondd meg a családnak hogy inkább az étterembe/otthonra vigyék a virágokat, hogy ne húzza a kezed!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. jún. 10. 18:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

elso: nem azt kertem,hogy minositsd a kerdest,hanem normalis valaszt!

masodik:koszonom :)

# 3/5Időpont 2013. jún. 10. 21:53 Privát üzenet

Első vagyok, és nem minősítettem a kérdésed, nem írtam, hogy "ez egy hülye kérdés".

Csak válaszoltam.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. jún. 11. 15:19 Privát üzenet
A mi sulinkban úgy van, hogy ha a diák egynél több csokrot kap, akkor egyet kiválaszt, amivel vonulni fog, a többit pedig az osztálytermében, a padján hagyja.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik.
# 5/5Időpont 2013. jún. 13. 17:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ballagási ajándék egy 15 éves srácnak?
Mit kell mondani ballagási csokor átadásakor?
Mennyibe kerül manapság egy ballagási csokor?
Barátnőnek ballagási csokor? Valaki segítsen.
Milyen ballagási csokor most a divat? 18 éves lánynak szülőtől? Nagyszülőtől? Testvértől s barátőjétől pár szál virág?
Egy egyszerűbb ballagási csokor mennyibe kerül? Készen lehet kapni az üzletben, vagy csináltatni kell? Ha holnap rendelem akkor péntekre készen van?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Ballagás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!