Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Altalanos iskolai ballagasi...

Alizka0827 kérdése:

Altalanos iskolai ballagasi csokor?

Figyelt kérdés
Szoval..most ballagok 8. Osztalybol,es anyaek folyamatosan mondjak hogy mindenki aki jon a ballagasra,az hoz 1csokor viragot. Kiszamoltam es ez igy 4-5 csokor,ami szerintem tul ok,ert majd el se birom. Neztem egyebkent tavalyi ballagai kepeet,es nekik csak 1-1 csokor volt a kezukbe..nem akarok leegni,segitsetek.koszonom:((
2013. jún. 10. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Azta, mekkora probléma...!


Amúgy nyugodj meg, nem 15 szálas csokrokat szoktak ballagásra vinni, hanem 1, max 3 szálast. Kibírod, akármilyen gyengusz is vagy.

2013. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem az szép ha valakinek sok virág van a kezében, viszont ha úgyvan mondd meg a családnak hogy inkább az étterembe/otthonra vigyék a virágokat, hogy ne húzza a kezed!
2013. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elso: nem azt kertem,hogy minositsd a kerdest,hanem normalis valaszt!

masodik:koszonom :)

2013. jún. 10. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és nem minősítettem a kérdésed, nem írtam, hogy "ez egy hülye kérdés".

Csak válaszoltam.

2013. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
43%
A mi sulinkban úgy van, hogy ha a diák egynél több csokrot kap, akkor egyet kiválaszt, amivel vonulni fog, a többit pedig az osztálytermében, a padján hagyja.
2013. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!