Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Bolond ballagásról szeretnék...

Bolond ballagásról szeretnék kérdezni! Tudom még messze van de jobb előbb mint utóbb beszerezni, nem?

Figyelt kérdés

Na szóval arról lenne szó, hogy Samara Morgannek a The Ring (a Kör) c. filmből való szereplőnek szeretnék beöltözni és nincs hozzá ruhám se műhajam az is kéne kéne. A sminkkel nincs is baj mert az már van de nekem aranybarna a hajam és nincs fölösleges fehér egybe ruhám (ruha színező van a ruhának a beszínezésére). Én Szentmártonkátai vagyok és nem tudom, hogy Jászberénybe vagy Nagykátán, esetleg Szecsőn lehet-e kapni ilyeneket mint fehér egybe ruha meg hosszú fekete paróka.

Segítsetek léci válaszokat előre is köszi! :))



2013. szept. 11. 15:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi kétszer írtam le a kéne szót!:)
2013. szept. 11. 15:57
 2/3 anonim válasza:

Szia! :)

Jászberényben tuti kapni olyat! :)

Én oda szoktam járni vásárolgatni, van sok üzlet nézz körül tuti találsz olyan üzletet ahol van :)


Remélem tudtam segíteni :)

2013. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked még sok bajod lesz az életben. Próbálj egyszerűbb célokat kitűzni, ha boldog akarsz lenni.
2013. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!