Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nem tudom milyen blúz állna...

Nem tudom milyen blúz állna jól a ballagásomon.160cm magas vagyok hosszu barna hajjal es 60kg vagyok. Az alkatom miatt kérdezem, mert nem a legvékonyabb alkat vagyok de nem vagyok kövér sem! Valami jó ötlet esetleg? 14/L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 15:16
 1/6 aculluca ***** válasza:
ott vannak a szüleid, a barátaid, illetve te saját magad.....mi a tököm van ezzel a generációval hogy ide ilyen kérdéseket tesznek fel????
2014. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj sajnálom hogy mások véleményére is kíváncsi vagyok -.-

Ajánlottak már ötleteket de ismétlem: kíváncsi vagyok hogy mit gondolnak mások!

Ugyhogy jó lenne ha nem támadnál egyböl "-.-

Az, hogy ki milyen kérdést tesz fel az az ő dolga!

Aki meg válaszol annak meg az hogy segítsen nem pedig az hogy leoltsa a másikat!

Ugyhogy húzzál a francba! Megköszönném.... -.-

2014. ápr. 18. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A fehér blúz gondolom kötelező.Mindenképp "derék csináló" kéne,nyakkendőtök,kendőtök lesz? :)
2014. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, levendula színű sálunk lesz (vagyis a lányoknak) :)
2014. ápr. 21. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is lány vagy..neked nem lesz? :)
2014. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pocahontas12 válasza:
Ezt így nem lehet megmondani... Kérd anyukád és a barátnőid segítségét, ill. véleményét.
2014. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!