Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » SÜRGŐS! Ki írna nekem ballagás...

Csak 1lovas lány kérdése:

SÜRGŐS! Ki írna nekem ballagási beszédet? (magyar tanárnak kéne)

Figyelt kérdés

Tudom,ezt nekem kéne de akárhogy próbálom,semmi nem jön össze belőle.Abszolút nem erősségem a fogalmazás,de rámkényszerítették a feladatot.Könyörgök valaki írjon egy beszédet nekem,mind1 milyet!

Előre is nagyon köszönöm


2014. máj. 25. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ok, te mondtad, hogy mindegy milyen... :D


Tisztelt Tanárok, Szülők!


Most mindenki azt várja tőlem, hogy mélyenszántó, érzelmes, megható beszédet tartsak erről az osztály minden diákjának életében meghatározó négy évről, amelyben örök barátságok, sírig tartó szerelmek születtek, és végét jelentik a felhőtlen ifjúságnak, amely után vár minket a nagybetűs élet.


Hát lóf.szt. Hadd beszéljek inkább az igazán fontos témákról: a környezetszennyezésről, a globális felmelegedésről, a társadalmi egyenlőtlenségekről, a kirekesztésről, a háborúkról, a cinikus hozzáállásról a demokráciához... mindenről, ami ellen tehettek volna az elmúlt 18 évben, és mégsem tettek semmit, amikre mi, a következő nemzedék büszkék lehetnénk.


Köszönjük ezt a világot, remélem mi bölcsebben bánunk vele a következő 18 évben. És mielőtt bárki bármi rosszat merne rólunk gondolni, az szégyellje el magát, és szálljon magába: az a világ és ez a nemzedék, amit maguk előtt látnak, az mind-mind az Önök tevékenységének következménye. Ha mi egy elbasz.tt ifjúság vagyunk, azt Önök baszt.k el.

2014. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában így szokott kezdődni: "Tegnap ilyenkor még nem tudtam, mit fogok mondani".


Azért mindenféle nosztalgiázos, személyes s**r jön arról, milyen jók voltak a közös programok, és minden tanár király volt, nehéz lesz itt hagyni, egy részük itt marad, vagy éppen ők hordozzák mindig is az iskolát magukkal, lelkükben mindig ...-s (ide tessék az iskola nevét beilleszteni) maradnak stb.


Aztán valami marhaság arról, hogy most valami nagy dolog történik, megteszik az első lépést a felnőttéválás útján stb.


Ennyiből már menni fog.

2014. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
boglári gyerek vagy?
2014. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziike xddd De már megvan... 1.komentelő xdd Ugy kell azt. :D
2014. máj. 26. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!