Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Gyorsan help! Fontos! HELP!?

Gyorsan help! Fontos! HELP!?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy 7-es vagyok és mi ballagtatjuk a nyolcadikosokat. Meg kell próbálnom ( nekem is és a többi lánynak is ) írni valami szöveget, ilyen búcsúztatót. Az a baly, hogy nem nagyon ismerjük a nyolcadikosokat. Ez hülyén hangzik, főleg úgy, hogy kis iskolába járunk. Csak nagyon sokan jöttek hozzájuk. Segítenétek kitalálni valamit????


A szövegről:

-Humoros, de egyben szomorú is legyen. A közönség egyik pillanatban még nevessen, a másikban sírjon. Ugye itt lenne jó a közös emlékekről írni. Csak nekünk olyanunk nincsen...


-Ne legyen hosszú. Az évzáró mindig 2 órás, vagy több. Nem lenne jó, ha még ezzel is húznánk az időt.



Köszi a rendes válaszokat.



2014. jún. 3. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt némi infót beszerezni pár diákról, mert így nem lehet írni semmit ha fogalmad sincs kiről írsz.

Még valamit. Ne te írj, mert a hátamon felállt a szőr, hogy a BAJ szót LY-vel írtad. Azért ezt már 7-dik osztályban megtanították, hogy kell írni.

2014. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Atya éééég 2 órás ?? :D

Az felér egy kivégzéssel.

2014. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi nagyon siettem és csak mikor átolvastam akkor láttam a hibát.

Amúgy látni kéne pár osztálytársam, hogy ír...

2014. jún. 3. 21:21
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen. 2 óra !!! Mert még meg kell várni, hogy megjöjjön a tömeg, de persze nekünk előbb oda kell érnünk. Aztán köszönteni kell még a Mucsa-Röcsögei utcaseprőt is. Után az énekkarosok énekelnek. Ezek után jönnek a nyolcadikosok, akik körbejárják a sulit ( szerencsére nem nagy ). Akkor ők kiállnak, beszélnek... asszem mindenki kap egy virágot vagy mi. Kell a hatásszünet, hogy a közönség bőgjön. Aztán (gondolom én, fogalmam sincs ez hogy van ) mi jövünk, búcsúzkodunk stb... a közönség mégjobban szipog. Aztán az igazgatónő minden osztályból a 3 vagy öt legjobb vagy kitűnő tanuló gyerekeknek ad könyvet meg oklevelet. Aztán be kell menni az osztályba. Az isztályfőnök beszél az idei évről aztán kiosztja a bizonyítványt. :P


Amúgy köszi a gyors válszokat :)

2014. jún. 3. 21:30
 5/10 anonim válasza:
100%

hát én úgy csinaltam h a felét leszedtem netről, a másik felét meg én írtam..pl: vége szakadt az együtt eltöltött időnek.az a sok sok közös élmény kirándulás és a durva szivatások xdd

13/l

2014. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet:)

Köszi, megpróbálom. Tudnál linkelni oldalt, ahol ballagtató szöveg van?

2014. jún. 4. 14:20
 7/10 anonim válasza:
100%

[link]

az elsot hasznaltuk es abbol kiszedtem reszeket+ meg irtam hozza parat ;)

2014. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi

Pontozlak:-)

2014. jún. 10. 18:09
 9/10 anonim válasza:
nemenny el.
2014. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Baly? Hetedikesen ennyire terjed? Gondolom egy iFos6 al jarkalsz amit anyu penzebol vettel..
2015. jún. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!