Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek jól van ez így,...

Szerintetek jól van ez így, jó ez a felfogás?

Figyelt kérdés
8.osztályos tanuló vagyok,ma volt a ballagás.Nagyszüleimtől 25.000ft-t kaptam.Unokatesóm is ma ballagott apum 25.000ret adott,mert ők is adtak 25-öt(apum meg is kérdezte,hogy mennyit adnak és mi is anny adtunk)minden osztálytársam kapott a szüleitől egy csomót és a rokonoktól is kaptak.Én meg vártam a borítékot apumtól de nem kaptam.Meg is kérdeztem ,hogy majd otthon kapom-e meg. Mire jött a válasz:unokatesód kapot tőlem 25-öt te is 25-öt kaptál tőlük ami olyan mint ha tőlem kaptál volna 25öt. Nem élúnk rosszul van medencénk is de ez a válasz nekem egy kicsit fura volt ,nem erre számítottam.Nem kell nekem sok pénz csak jelképes az egész úgyis.Szerintetek jól van ez így?

2014. jún. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs jól ez így ... az unokatesódéktól sem járna semmi
2014. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésből látszik, hogy éretlen vagy, de kérdésed jogos, szerintem ez úgy működik, hogy aki tud az adjon. Most unokatesó az nem ugyan az mint a saját gyerek.
2014. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a pénzre fáj a fogam csokinak is ugyanúgy örülök csak a szándék hiányzott apumtól.Ő azt mondta hogy ő diót meg narancsot kapott.aztán meg azt mondta hogy nem is volt ballagása (ezekben levan maradva) szeretem apukámat csak most mintha megütötte volna a nap.
2014. jún. 13. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Átvertek koma! A 8 évért igazán jár zsozsó aputól is!
2014. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Én ott leragadtam, hogy 25 ezret kaptál....

8 általános elvégzése mióta nagy szám? Az a minimum, ráadásul nem is azért tanulsz, hogy másoknak jó legyen, hanem magadnak. Érettségire még hagyján az ajándék, diplomához is gratulációként, bár szerintem akit támogatnak a szülei a tanulásban és normális körülményeket biztosítanak a fejlődéséhez, ott inkább nekik kellene köszönetet mondani. De ha komoly munka és tanulás van mögötte és a szülők megtehetik, akkor persze oké.

De általános iskolai ballagásra ilyen értékben????? Mi lesz a következő, már az ovis ballagásra is pénzt kell adni, meghálálva, hogy a gyerek szép tornyot épített vagy megette a spenótot??? Nekem ez teljességgel nonszensz.

2014. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!