Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Hogyan éljem túl a keringőt?

Hogyan éljem túl a keringőt?

Figyelt kérdés
Mindig is rendkívül lámpalázaas voltam, kerültem a szerepléseket, mert leblokkolok vagy bepánikolok ezekben a helyzetekben. Egy hónap és itt a szalagavató és rettenetesen félek a keringőtől, amiben sajnos elől vagyok kb végig. Nem szeretném lemondani mindenképp ott akarok lenni és táncolni, de már a gondolattól is rettegek.

2014. nov. 5. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezzel én is így votam, rám kényszerítették a táncot, én meg nagy nehezen belementem, ha akarod és odafigyelsz, megtudod csiná lni, a végén mikor az utolsó harmadik menetet táncoltuk, akkor már élveztem, és mikor vége lett lehajtottam a fejem és azt mondtam magamban, hát ezt is megéltem, lámpalázat úgy győzd le, hogy akarjad és csak a sikerre figyelj,sok sikert!!!!! :) :D
2014. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igyál citromfű teát előtte, akár 2-3 napon keresztül.

Én így éltem túl az esküvőmet :)

2014. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne aggódj velem is ez volt tavaly.Nekem délután volt és teljes pánikba voltam délelöt.Elötte beszéltem meg a párommal,hogy jelezzen ha vmit elbaltázom(pl:szemével):,DD.Utólag nagyon vicces visszagondolni rá,mert minden tökéletesen sikerült.Hajrá sikerülni fog!Ha már ott vagy a szép ruhádba és megszólal a zene onnan sima. :D
2014. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az ötleteket! :) nagyon bízom benne h nyugodt tudok majd maradni és nem szurom el
2014. nov. 6. 15:28
 5/5 anonim válasza:
Citromfű tea, hagyjuk már... 🤣vodka-szóda szívószállal. Felhörpinted és 10 perc múlva mehetsz a parkettre.
2022. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!