Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szalagavatóra kellene búcsúzta...

Szalagavatóra kellene búcsúztató beszédet írnom! Ötletek?

Figyelt kérdés
Én harmadikos vagyok, mi szervezzük a szalagtűzőt! :) Szeretnék valami nem sablon, de azért szép, megható búcsúztatót :)
2014. nov. 10. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne búcsúztató beszédet írjál, mert még háromnegyed tanévig nem mennek sehova. Ez egy bál, itt vidám mulatságot, jó szórakozást kell kívánni, nem zokogni.
2014. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt elmondtam az osztályfőnökömnek. Aki első körben kijavított, hogy háromnegyed évig már nem lesznek itt, és hogy mindig is búcsúztató beszédnek hívták, de ha akarom én átnevezhetem, de akkor is írjak valamit. :D Segítség!! :D
2014. nov. 16. 07:56
 3/3 anonim válasza:

Én írtam a ballagási beszédünket nyolcadikban, lehet búcsúztató, de legyen mégis valami vidám stílusa, legyen benne 1-2 poén, mert különben nem fog figyelni senki.

A ballagáson is akkor éreztem csak a figyelmet a tömegből, miután elmondtam a második poént :)

2014. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!