Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Óvodai ballagásra mit szokott...

Óvodai ballagásra mit szokott vinni a kislány unokának a nagymama?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
maci,csoki,semmi
2015. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Miért kellene vinni bármit is? Ez nem egy komoly esemény.
2015. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Enyémek nem kaptak semmit. Nem azért, mert sóher a nagyi, egyáltalán nem az, hanem, mert nem volt téma. Most komolyan, ovis ballagás??? Minek? Mit ünneplünk ezen?


De ha akar valamit: plüss. kis doboz Lego, színesek, jó minőségű ceruzák, valami menő, drágább füzet. Valami apróság.

2015. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmire gondoltam, hogy ceruzakészlet, radír, szóval ilyen praktikus fogyóeszközök. Amúgy a szülőkkel is érdemes beszélni, hogy minek örülne, vagy minek venné hasznát.
2015. ápr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 klopusz ***** válasza:
Nálunk sem kaptak semmit, mert miért lenne az óvodai ballagás akkora dolog? Megjegyzem általános iskolai ballagásról is ugyanez a véleményem, nagylányom egy csokor virágot és egy plüsst kapott. Szerintem ennyi elég!
2015. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, de a ceruza, radír, tolltartó jó ötlet.
2015. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell, szerintem a ballagás is fura...


Ha valamit szeretnél, akkor el tudom képzelni, hogy hasznos pl. ceruza- vagy filctollkészlet, füzet, vagy bármi, ami az iskolába jó lesz. De persze egyeztetve, hogy mik az iskola elvárásai (illetve azt ált. lehet tudni, hogy például elsősöknek milyen füzetcsomag kell).


Esetleg kis csoki, egy apró plüss, de szerintem felesleges.

2015. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nóziszippantó?
2015. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont azért vagyok kicsit tanácstalan, mert az én gyerekeim idejében még nem volt óvodai ballagás, most meg hívnak az unokám óvodai ballagására. Azért kértem tanácsot, akinek mostanában volt óvodai ballagós gyerkőce, azoknak mi a véleményük, tapasztalatuk. Én is arra gondoltam, hogy valami olyan dolog kellene, amit majd az iskolában praktikusan tud hasznosítani.
2015. ápr. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!