Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Írnátok pár ballagási verset?

O.0+ kérdése:

Írnátok pár ballagási verset?

Figyelt kérdés
Igen, nézegettem a google-n, de nem találtam különösen jót. Gimnáziumból ballagok, fontos lenne, hogy a vers ne tartalmazza, hogy meddig jártunk abba az iskolába, mert több osztályt képviselek több tanár előtt (és így az sem jó, ha meg van nevezve hogy a tanár nő, vagy férfi). Hosszabb verset keresnék, ami meghatóan búcsúzik el a tanári kartól. Megköszönném a linkek helyett az átnézett, jónak vélt verseket. :)

2015. ápr. 23. 17:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Felülírandó: NEM több osztály nevében búcsúzok, így olyan jó, ami 5 tanévről ír... vagy 4-ről, de ahányszor említik, ott kicserélhető a "négy" "öt"-re
2015. ápr. 23. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha okos lennél akkor már rég megoldottad volna és nem itt kérdeznéd hanem az internet keresőn.
2015. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat! Szerencsére találtam verset.
2015. ápr. 25. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
xD Már nem azért, de én mindenből k*rv@ sz@r vagyok viszont 100%-ig biztos vagyok benne, hogy tovább tartana keresni egy odaillő verset mint írni egy sajátot. 3-4 óráig ellennék a megfelelő vers megtalálásával amíg ha van benne akaraterő egy ilyen verset rossz esetben 1 óra alatt megírok és az legalább saját költemény.
2015. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, már tárgytalan, de köszi
2015. máj. 16. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!