Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mennyi pénzt adnátok a ballagá...

Mennyi pénzt adnátok a ballagásra?

Figyelt kérdés
A bátyám lánya ballagni fog általános iskolából elballagni. Lesz egy kis szűk családi körös ebéd egy jó színvonalú helyen. Tesóm szerint ne adjunk semmit, mert nem ez a lényeg. Szóval ti mennyi pénzt adnátok ketten a férjeddel? Nincsenek anyagi gondjaink. Csak kíváncsiságból kérdezem ti mennyit adnátok a helyünkben.
2015. ápr. 27. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Semennyit.
2015. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

egy ezeust lancot vettem a kislanynak ajandekba a ballagasra

en is at kaptam anno 30 eve

remelem orulni fog nee\ki

2015. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Penz helyett inkabb viragot adnek. De ha mar mindenkeppen penz akkor 10000.
2015. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mindenképp adni fogok valamennyit. Én is kaptam annak idején tőlük is meg amúgy is , és nagyon jó volt hogy volt egy kis pénzem.
2015. ápr. 27. 15:17
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

5-10 ezret.


Én ekkor voltam először számlát nyitni bankban, és jól jött, hogy a rokonoktól kapott pénzt tudtam beletenni.

2015. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Virágra nem nagyon akarok költeni mert feleslegesnek tartom. Egy részt ilyenkor horribilis összegeket elkérnek a virágosok, másrészt van mikor már másnap elkezd hervadni. Max 1 szál rózsát kaphat tőlem.
2015. ápr. 27. 15:18
 7/22 A kérdező kommentje:
Az ezüst nyaklánc jó ötlet én is gondoltam rá. És kb 10 ezret szántam először, majd 20 ezerre emeltem utána, de lehet felesleges.
2015. ápr. 27. 15:19
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

általános iskolai ballagásra 20e ft felesleges. én talán összesen kaptam annyit, nem egy rokontól. szerintem egy szép ezüst lánc vagy bármilyen ékszer amit szívesen hord bőven elég.


és itt nem az anyagi részével van a gond, hanem avval, hogy egy általános iskola elvégzése alap. nem kell belőle nagy cirkuszt csinálni(itt arra gondolok, hogy sokan úgy készülnek rá, mintha egy esküvő lenne)

2015. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8

Mi nem úgy kezeljük mint egy esküvőt, mert nem 40 fős banzáj lesz.Nem volt divat nálunk soha a rongyrázás.( az én esküvőm csak 23 fős volt a ballagásomon kb ugyanezek az emberek,csak nem az ő nagyszülei hanem az enyémek. )Hanem 2 részről a nagyszülők, mi és ők.

Nem is azért adnék pénzt, hogy felfújjam a dolgot, hanem ha megtehetem miért is ne adhatnék.

2015. ápr. 27. 15:32
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

10 ezer elég, ezust lánc, szép óra stb.

Szerintem még azért egy kis csokor virág is kell. Nálunk mindenképpen illik.


28N

2015. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!