Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Vannak a South Park-ba nagy a...

Vannak a South Park-ba nagy a Family Guy-ba olyan idézetek amiket egy ballagáson ellehetne mondani? És ha van írnátok párat?

Figyelt kérdés
Most ballagnak a nyolcadikosaink és mániájuk ezt a két sorozatot nézni és eszembe jutott hátha tetszene nekik csak én sajnos nem nagyon tudok. Nem kell túl komolynak lennie de azért ne legyen durva :)

2015. ápr. 27. 18:46
 1/3 anonim válasza:

"...a melegek... nos, mind nagyon gonoszak. Gonoszak a kőszívük mélyéig, melyben nem vér folyik, mint nekünk, hanem hányadékszerű genny és rothadó ereik ezt viszik borsónyira töppedt takony agyukba és ettől viselkednek erőszakos náci huligánokként."

Herbert Garrison



"Nálunk mindig csak genyákra és redvásokra lehet szavazni. Amióta választunk ezen a Földön folyton genyák és redvások mellett kell letenni a voksunkat, mert normális ember nem szívna ennyit azért hogy szavazzanak rá."

Randy Marsh

2015. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kabbe gyíkok, én leléptem!

/Eric Cartman/

2015. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöööm!!!!
2015. máj. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!