Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Általános iskolás nyolcadikoso...

Általános iskolás nyolcadikosok! Ti hány Ft összegben fogtok majd a szüleiktől ajándékot kapni és mit? (ha még nem biztos pontosan, akkor körülbelüli összeget, és hogy mit kértek, ami számotokra teljesíthető)

Figyelt kérdés
Nyugodtan írhatjátok az igazságot, mert ez egy anonim oldal.

2015. máj. 5. 15:49
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
és csak a szüleitekét, egyéb rokonokét (pl. nagyszülők) ne
2015. máj. 5. 15:52
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Semmit és a rokonoktól sem.
2015. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem, hogy miért? :(
2015. máj. 5. 15:57
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Mert általánost elvégezni nem dicsőség, azért.
2015. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
a választ nem mástól vártam...
2015. máj. 5. 16:02
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

ok.

Én nem kaptam semmit, egyik rokontól sem.

HA indoklásra vágysz akkor az előző válaszomban elolvashatod.

(és gimnáziumi ballagásra se kaptam egyebet, mint pár csokrot, az indokot ugyanúgy az előző válaszban olvashatod, a hibádzó részek lecserélésével)

2015. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
én sem kaptam semmit, semmikor középisk. után sem, egyetemi dipl. után sem, csak kézfogás, gratuláció. Nem is vártam, most viszont meglepődtem, hogy ez egy elvárás lehet egy nyolcadikos részéről.
2015. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Rendben, értem. Szerintem is alap dolog, még a középiskola is, de azért csak egy életszakasz lezáródása a diákok életében.
2015. máj. 5. 16:34
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Bár nem probléma, mert így is kielégítik az igényeimet, nem vágyok semmire, amit ne kapnék meg.
2015. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
77%

Semmit nem kaptam, nevetséges már csak a felvetés is. Egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy mi indok lehetne arra, hogy valaki X összeget (vagy bármi mást) adományozzon valakinek azért, mert elvégezte az általános iskolát a saját érdekében.


Ráadásul ahogy tapasztalom, általában nem épp azok kapnak a szüleiktől bármit is, akik egész iskola alatt kitűnők voltak.


Kevés ennél idiótäbb dologról hallottam.

2015. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!