Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek nagyon gáz lenne?...

Szerintetek nagyon gáz lenne? 8. -os ballagás

Figyelt kérdés

Lassacskán itt a ballagás és fogalmam sincs hogy milyen cipőt vegyek fel. Nagyon tetszenek a magassarkú cipők,csak az a gond,hogy 180 cm vagyok.

Szerintetek vegyek fel magassarkút?

(Persze nem kell olyan brutál nagy sarkú cipőre gondolni) :D



2016. márc. 22. 16:58
 1/9 anonim válasza:

Szia:)

szerintem, egy 4 cm-s magassarkú még elfér, ekkora magasságnál, már nem oszt-szoroz a dolog, és ezt is illek felvenni:)

2016. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Még jöhetnek :D

2016. márc. 22. 18:26
 3/9 anonim válasza:
Egy kisebb sarkú belefér de kitérdekel mit gondolnak mások érezd jól magad a bőrödben és tolj a rossz hozzá szolásokhoz.
2016. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát persze, vedd fel ha tetszik, de ha az osztálytársaid alacsonyak akkor elég furcsa lenne ha a te fejed így kitűnne a tömegből 10 centivel a amgassarkú miatt.
2016. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem simán felvehetsz magassarkút te is, attól még hogy magas vagy.

Ugyanúgy jól állhat rajtad is. És ne figyelj oda hogy ki mit mondd, ez egy nap amikor jól kell érezned magadat

Amúgy én is most fogok majd ballagni, és várom már, hogy ne nagyon lássam ezt a sulit amiben most vagyok. Én meg éppen hogy alacsony vagyok :D :)

Ez most olyan mintha az alacsonyak nem hordhatnának lapos talpú cipőt, csak mert alacsonyak..

2016. ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! <3
2016. ápr. 3. 22:09
 7/9 anonim válasza:
Vagy esetleg teli talpú cipő ha nem magassarkú:)
2016. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sorstárs:D

Egyáltalán nem gáz.

Én is magassarkút veszek fel kb 10cm-est, verem vele a 190 cm:D

14/L

2016. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Cm-t*
2016. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!