Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Egy női osztályfőnöknek...

Egy női osztályfőnöknek milyen ajándékot lehetne venni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki vásárolja, milyen alkalomból, és mennyit szán rá?


Van, aki egy szál virággal kedveskedik, van, aki egy fél disznóval hálálja meg, hogy nem csapták ki az iskola mellé járó gyereket, sőt meg is kapta a bizonyítványt, mert a nyolc elemi kell a jogsihoz.

2016. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vaginátor.
2016. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Általános vagy közép iskola? Azt osztály veszi, vagy személyes ajándék?
2016. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi ezelőtt 10 évvel aranyláncot vettünk az ofőnknek.
2016. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ferrari-Fan válasza:

Üdv!


Az általános iskolai osztályfőnökünk egy nagyon szép enciklopédiát (Várak) kapott, mivel történelem tanár.

A középiskolai ofő-nk 32 db csemete fát (szerintem lehetett volna mást is adni), amit elültettek az udvarában.

Másik dolog: 10 éves osztálytalálkozóra fényképalbumot adunk akkor és most képeinkkel. Szintén középiskolai. :)


Nőnek mindig szép ajándék egy csokor virág kiegészítésként.

Ha tudod / tudjátok, hogy mi a hobbija, mivel szeret foglalkozni, ahhoz kapcsolódó is lehet az ajándék.

2016. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ismerni kell annyira, hogy tudjátok miket szeret, mi a hobbija, mik tetszenek neki, és ennek függvényében kell ajándékozni. A személyes ajándék mindig szivhez szóló. :)

(annak idején nálam tudták a gyerekek, hogy mennyire imádom a tengert, és a mediterrán vidékeket, ezért egy gyöngyörű fali képet kaptam ilyen témával)

2016. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ha egy noteszt veszel neki annak is örülni fog.
2016. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mi az osztálypénzből foglaltunk neki 1 éjszaka 2 személyre egy szállást, nem messze innen.

De ha csak te szeretnél valamivel kedveskedni, egy szál virág vagy olyan dolog, ami rád emlékezteti. Esetleg a szakosodásával kapcsolatos dolog( pl: infó tanár- egérpad, amin osztálykép van.

2016. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!