Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Milyen ajándékot adjak barátom...

Milyen ajándékot adjak barátomnak ballagásra?

Figyelt kérdés

19 éves barátom van, másfél éve vagyunk együtt. Szeret bulizni,kézilabdázik és jelenleg cigizik de kezd rászokni az elektromos cigire.

Én vizipipára gondoltam(ez az egyetemi bulikhoznis jó lenne szerintem) de nem vagyok biztos benne,hogy jó ajándék ballagásra. Ti örülnétek? Ajándékötleteknek is örülök :)



2016. ápr. 11. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet, vegyél neki valami olyat, amire 20 év múlva sem gondolsz majd szégyenkezve. A dohányzásban szerintem ne támogasd.


Nem tudom, mennyit szánsz rá, de könyv, koncertjegy, karóra, egy jó napszemüveg, parfüm stb. jobb ötlet lehet ilyenkor.

2016. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom jó ötletnek: egyrészt a dohányzásban én nem támogatnék senkit, másrészt pedig ballagásra olyasmit szokás adni, ami emlék, vagy emlékezetes program:

- könyv

- közös színházjegy

- közös koncertjegy

- közös utazás vagy egyéb program

- egy szép karóra

- a továbbtanulásával és választott szakmájával kapcsolatos valami

2016. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!