Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ezt az idézetet írhatom...

Ezt az idézetet írhatom ballagási kép hátoljára, ha a tanáromnak szeretném adni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezt az idézetet de nem tudom hogy megfelelő e.

vagy ha tudtok esetleg jobbat akkor írnátok? :)


"S még mindig nem tudom elmondani neked,

mit is jelent az nékem, hogy ha dolgozom,

óvó tekinteted érzem kezem felett."


2016. ápr. 30. 23:00
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ne:) Túl bizalmas, inkább szülőnek. vagy esetleg saját szavaiddal írd, hogy köszönöd a sok évi támogatását stb.
2016. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ahogy az előttem író mondta, lehet, hogy nem ez a legjobb. Viszont nekem van tanárom (pl. Az oszim) akinek simán írnám. Ez attól függ, hogy milyen a kapcsolatod a tanárral. Ha nagyon jó a kapcsolatotok (már már baráti) akkor írhatod és esetleg a végére, hogy "Köszönök mindent tanárnő/tanárúr!"

Ha meg nem akkor szerintem jó ha a saját szavaiddal fogalmazod meg és esetleg írsz egy idézetet a kedvenc írójától, zenéjéből (ha tudod)

2016. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a kapcsolatunk azért is gondoltam ezt. Nagyon sokat köszönhetek neki. És úgy érzem ez az idézet összefoglalja hogy mit érzek. Persze leírhatnám saját szavaimmal is de az nyilván hosszabb lenne és hát kicsi a kép xd
2016. máj. 1. 20:48
 4/6 anonim válasza:
ez inkább szerelmes vers :D
2016. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha tényleg ennyire jó vele a kapcsolatod és biztos vagy benne, hogy nem venné rossz néven akkor nyugodtan írhatod.

2-es voltam

2016. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy ez egy szerelmes vers. De én csak ezt az egy részletet ragadtam ki belőle :) ami ezért nem egy szerelmi vallomás xdd és nem is annak szánom :)
2016. máj. 27. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!