Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szalagavatóra vers?

Szalagavatóra vers?

Figyelt kérdés
Szalagavatóra kell verset irnom a 11.esekrol, vicves, jo hangulatu, ritmikus szovegre kértek fel. Tudnátok nekem segíteni, oldalt linkelni esetleg, vagy megirni nekem hogy nektek, vagy ti milyet irtatok, vagy hallottatok? Sajat keszitesuek erdekelnek!

2016. szept. 19. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat, a 12.esekrol kell irnom, vegzos osztaly.
2016. szept. 19. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Még ha értenék is a rímekhez meg szótagszámokhoz, akkor sem tudnám megírni, mert nem ismerem az osztályodat. Ha már elvállaltad, akkor írd meg magad! Ha rád kényszerítették ezt a feladatot, akkor közöld az osztályfőnököddel, hogy te ad1 nem tudsz verset írni, ad2 nem te kérted, hogy adja neked ezt a feladatot, ad3 fa*zodnak sincs kedve ehhez.
2016. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat hidd el a f*zom eddig is kivolt ezzel xd foleg azert mert en sem ismerem az osztalyt akikrol irnom kene. Nem azt kertem hogy ird meg helyettem, nem is szeretnem, csak ihletert fordultam feletek. Hatha valaki hallott/latott mar olyan szalagavatot ahol ilyen vers elhangzott, vagy neten olvasta.
2016. szept. 22. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a sajátomon voltam természetesen, de nem emlékszem a versre, amit rólunk mondtak. Ad1 a csajt néztük, aki mondta, nem a verset hallgattuk, mert a csaj jó volt a vers meg pocsék, ad2 nem sok mindenre emlékszem a szalagavatómról úgy unblock. :D

Szóval bocs, nem tudok segíteni. :(

2016. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
akkor te nem tartozol ehhez az osztályhoz? az úgy tényleg fura megbízás o.O
2016. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha jo a no meg szep hogy leszarod a verset teso xd azert koszi hogy megprobaltad :D

Nem nem vagyok az osztaly resze, ez a 11.esek "meglepetes verse" a 12.eseknek, de azon kivul h a legjobb baratnom oda jar akit o nem ismer arrol n tudok mondani semmit. Foleg h olyan a suli h akinek ugy tartja kedve bejar akinek nem az nem.. Xd

2016. szept. 23. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor írd bele a versbe, hogy ez egy olyan osztály, ahová csak azok járnak be, akik akarnak, így mindig garantáltan jó az osztályközösség meg a hangulat. :D
2016. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!