Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit csináljuk a ballagásunkon?...

Mit csináljuk a ballagásunkon? Kreatív ötletek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nálunk minden évben van a ballagási műsorban valami kis érdekesség pl.: tavalyelőtt mindenki felengedett egy héliumos lufit, tavaly egy átlatszó vázába öntött mindenki színes homokot. Nem tudjuk hogy mi mit csináljunk, az biztos hogy olyat akarunk ami még nem volt. 12-en vagyunk az osztályban, 7 fiú és 5 lány. Az osztályfőnök is lány. Előre is köszi!

UI.: Ha akármilyen jópofa, kreatív ötletetek van a ballagás más részéhez, azt is érdekel.

Előre is köszi!



2017. jan. 28. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy általános suliból ballagunk.
2017. jan. 28. 19:01
 2/5 anonim válasza:
Mi olyat csináltunk (ezelott 3évvel) hogy a héliumos lufijára mindenkinek volt kötve egy kis bonbon meg egy kis üzenet ( pl hogy xy búcsúzom az iskolamtol vagy valami személyesebb). És reméltük hogy hátha valaki megtalálja elolvassa es megeheti a csokit is :D
2017. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tetszene, csak mint mondtam ilyesmi jellegű (ha nem is pont ilyen) de volt már...
2017. jan. 29. 13:34
 4/5 Kövesdi Vilmos válasza:
Mi alakítottunk egy kamarakórust, ami a többieket kisérte.
2017. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy egyedi produkciot találjatok ki már mint úgy értem hogy ha van valaki aku meg tudja szerkezteni egy emlék videót csinálni és le játszani minden jo és rossz dolgot ami emlékezetes volt számotokra az álltalánosbol..persze ez csak egy.alternatív ötlet
2017. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!