Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Öcsém ballagására ez sok vagy...

Öcsém ballagására ez sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

idén érettségizik az öcsém,én már évek óta külön élek, arra gondoltam a ballagási ajándéka egy Chanel Bleu parfümöt adok neki (ez szerintem minőségi is, illata is jó) és kicsit különlegesebb is. mellé még adnék pénzt is, 100 ezer forintra gondoltam.

mit gondoltok?


2017. márc. 18. 23:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Hát látom van mit a tejbe aprítanod. Nem sajnálom tőled, csak általában egy gyerek ha ballag összességében szokott kapni ennyi pénzt, vagy ennyit se, nem hogy egy embertől, főleg a testvérétől.


Egyébként szerintem rendben van a dolog, ha te jónak gondolod akkor tedd, de én a szüleiddel is egyeztetnék, csak mert nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljenek emiatt.

2017. márc. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

szerintem ez sok lesz, MERT kellemetlenül érezhetik másik, hogy ők "csak" annyit adtak amennyit...

neked gondolom nem gond ez az összeg, de ha a családban másnak igen, akkor kellemetlen lehet a szitu...


24F

2017. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem keresek milliókat, ne értsétek félre, de tőle nem sajnálom. épp ez az, tudom, hogy anyuék nem állnak annyira jól anyagilag, máskor is támogattam, segítem a tesómat, pl.ruha, cipő, pénz mozira...
2017. márc. 18. 23:55
 4/22 A kérdező kommentje:
természetesen nem úgy gondoltam,hogy bejelentem az ebédnél, hogy mindenki tudja! odaadom neki a borítékot, és kész, majd mikor egyedül lesz megnézi.
2017. márc. 18. 23:57
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Parfümöt soha nem adnék ajándékba, csak olyat, amit tudom, hogy a másik használ. Nagyon mellé lehet vele lőni,a kkor már inkább annak az árát is add oda vagy csináljatok valami közös klassz porgramot.
2017. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Énis ennyit szánok a tesóm ballagására. Mellé egy ballagásos torta+virág
2017. márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

Parfümöt? Fiúnak? Úgy, hogy nem is biztos, hogy tetszik neki? Neeeem....


Az egyben nagy összeggel meg az a baj, hogy általában elverik hülyeségre. Persze ez csak általánosítás, csak számolj vele. Többet érne, ha abból a pénzből valami hasznosat vennél neki és azt adod oda. Pl régóta vágyik egy laptopra és kéne a sulijához is, ilyesmire gondolok.

2017. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem elég csak a pénz,a parfüm fiúknál nagyon necces.Viszont a pénz az mindig jol jön,főleg ilyenkorbb.Az összeggel sincs szerintem semmi baj,en is ennyit kaptam a batyamtol.
2017. márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
43%
A pénz az jó, az összeg is rendben van szerintem. A parfümben nem vagyok biztos...
2017. márc. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a hasznos választ!!!
2017. márc. 19. 01:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!