Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kérjek ballagásra?

Mit kérjek ballagásra?

Figyelt kérdés
Nálunk az a szokás hogy a szülőktől nem pénzt kérek. De nincs ötletem hogy mit.Nem kedvelem a drága ékszereket, telefont most kaptam ( szülinapra) . Laptopra gondoltam még de az se olyan jó ajándék. Kérlek írjatok ötleteket. Ti mit kértek/kaptatok/fogtok kapni?

2017. ápr. 18. 17:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 8.-os ballagás
2017. ápr. 18. 17:24
 2/10 anonim válasza:
100%
A szobádba valamit pl.tv vagy valami más, vagy nyaralás.De jó lenne tudni,hogy milyen összegről lehet beszélni.
2017. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
De miért kell drága dolgot kérni azért mert sikerült elvégezni a nyolc osztályt? Ne haragudj, de erre bárki képes aki nem súlyosan értelmi sérült, nem dicsőség. Feltéve persze ha mindenből kitűnő leszel.
2017. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem vigyenek el téged akkor mondjuk vásárolni, és akkor te választhass bizonyos összegig olyan ruhákat; amilyeneket szeretnél. Esetleg vidámpark, vagy uszodabérlet, vagy egy tábor esetleg valami kreatívtábor vagy lovastábor vagy strandbérlet; vagy festőállvány; vagy szakácskönyv, egy külföldi kirándulás olyan helyre, amit te választasz, bár ezt akkor ők is ugyanúgy megkapják, szóval nem leszel kiemelve, hogy azért, mert neked ballagásod volt; esetleg koncertjegy; amúgy célszerűbb lenne tényleg inkább a pénz, és azt akkor maximum elrakni későbbre, akár egyetemi utazásra vagy kollégiumra; de ha megkapnád, akkor azt úgyis megkapnád. Tortázzatok és bulizzatok egyet!:) Új polc nem kell az új könyveknek?:) Amúgy szerintem a laptop nem rossz dolog; az én gépem már pl kb talán olyan 6-7 éves, és kicsit lassabb fajta; de amúgy megy egyébként; de mondjuk igen, hogyha működik az a gép is, akkor minek másik; valaki említett nekem Londonban valami Potter-kiállítást egyszer. De amúgy én nemtom ezeket.
2017. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akik ismernek, maguktól is tudni fogják.


Én nem kérnék semmit, sosem kértem azoktól akik ismernek.

2017. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Koncertjegy.

Tanfolyamra való befizetés vagy hobbidhoz való felszerelés lehet még.

2017. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Könyvet, fülhallgatót, táskát, mp3 lejátszót, cipőt, pólót. Vagy kérd az a laptopot amit szeretnél :3
2017. ápr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy aranyhalat, amely majd teljesíti három kívánságodat.
2017. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi étterembe mentünk :)
2017. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyaralás:)

Én is most fogok ballagni és valószínűleg elmegyünk egy étterembe enni és ennyi.

2017. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!