Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Miért kötelező ballagásra a...

Miért kötelező ballagásra a szoknya a lányoknak? (8. évfolyam)

Figyelt kérdés
Utoljára 2. osztályban volt rajtam szoknya.. ez azt jelenti hogy nincs szoknyám, nem is használok, mégis kötelezően venni és hordani kell a ballagáson. Felesleges pénzköltés és még kellemetlenül is fogom magam érezni. Alig várom már-.-

2017. ápr. 20. 18:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%

Nem veszel fel szoknyát és ennyi.


Akinek nem tetszik ne foglalkozz vele és ne csinálj belőle traumás kérdést.

Pont, pont vesszőcske.

2017. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom mennyit adsz a külsödre de gondolom semmit.


Minden stílusnak még a tinik között is van szoknya változata. Egy szoknyás lány nem hogy csinosabb de jobban is néz ki. Az iskola gondolom az egyen kinézet miatt kéri.


Èn már 30 felett vagyok és két lány anyukája.

Engem anyám gyerek koromba mindig elriasztott a szoknyától. Abban nem lehet mászni, földön fetrengeni, majd késöbb nem lehet benne bicajozni, vagy görkorizni, és egyébként is a szoknyában viselkedni kell... Hosszú haj nekem nem valo, mert rendetlen vagyok...

Ne akard megtudni, hogy néztem ki. Pont mint egy fiu, és minden képen idétlenül nézek ki. Tini koromba kezdödött mikor elkezdtem nöiesedni, hogy úgy felvennék szonyát... De féltem töle, anyám szavai voltak a fejembe mindig... Foggalmam sem volt, hogy kell benne viselkedni, hogyan menjek benne, mit csináljak... Aztán szép lassan bele jöttem, és felnöttként imádom a szoknyákat ruhákat...

Na pont ezért a lányaimnak nem tiltom a szoknyát és ha bicajozni akarnak akkor abban bicajoznak, és a fáramászásban sem rossz nekik.

2017. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem kivánság műsor. Miért nem lehet azt az egy napot kibirni szoknyába. Szebb lenne ha össze vissza mindenki abba menne amibe akar. Farmer az milyen szép lenne. Csak hát vannak akik nem tudnak beilleszkedni egy közösségbe sehogyan se. De ha te ezt nem birod ki hiszti nélkül, neked elég sok problémád lesz az életbe.
2017. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

ha nem szereted, akkor nem szereted, de szerintem erdemes beruhaznod egy sima fekete unneplo szoknyara, mert a kovetkezo evek alatt johet meg alkalom, amikor szukseged lesz ra. kibirod azt a par orat , amit a ballagas jelent.

es h miert kotelzo? azert, mert csak.

2017. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23%

A szoknya már rég nem lányos kérdés.


Nyugodtan vegyél fel pl. farmert. És illemből egy divatos felsőt.

Aztán emlékezzen rád a történelem.

2017. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
67%

Lehetnél a lányom is akár. Felőlem akár nadrágban, akár szoknyában ballaghatnál, de mindenképpen ünneplőben. Büszke lennék rád, hogy elvégezted becsülettel a 8 osztályt, és készen állsz a továbbtanulásra. Ennyi.

Amit nem engednék, az az, hogy ne az alkalomhoz illően öltözz. Bántódásod biztosan nem eshetne (pl nem állíthatnának ki a menetből, stb) különben az igazgató igen kínos beszélgetésnek nézne elébe. De szerintem nem fog belekötni, örül, hogy végre megszabadul egy újabb évfolyamtól, neki ez is csak egy újabb munkadarab a gépsoron.

2017. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát... szimplán bugyiban hülyén néznél ki. A nadrágot pedig már a fiúk lefoglalták. Ez van, ezt kell szeretni. 🙂
2017. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt kötelező.

Hogy nálatok miért az, azt az osztályfőnöktől/igazgatótól kérdezd.

2017. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
28%

Van nadrágszoknya is, többféle is. És van olyan lapszoknya is, ami alatt rendes nadrág van.

Kívülről szoknya belülről nadrág.

2017. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

Mert lányoknak szoknya való, nem is értem mi ezzel a probléma. Én sem szerettem amikor olyan idős voltam mint te, de ha kellett akkor felvettem és nem hisztiztem miatta. Nálunk iszonyat hőség volt amikor volt a ballagásom és örültem hogy szoknyába lehetek és nem kellett hosszúba befüllednünk mint a fiúknak.

Én engem zavart hogy a combom dörzsölte, de megtanultam szoknyába járni plusz lefogytam hogy ne legyen gond.

Most 22 évesen már amikor jó idő van szoknyát hordok megfelelő harisnyával vagy anélkül. Sokkal nőiesebb, sokkal kényelmesebben tudok menni benne mint nadrágban és egyes alkalmaknál sokkal elegánsabb is.

2017. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!