Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ciki ha végig sírom a ballagást?

Ciki ha végig sírom a ballagást?

Figyelt kérdés
Nem tudom rokonaim hogy viszonyulnának ehhez. Meg a verset hogy fogom mondani azt nem tudom..Kb azt a percet fogom TALÁN kibírni sírás nélkül amikor mondom a verset. Hogy fogok kinézni kisírt vörös szemekkel? Ti síratok a ballagáson?Meséljetek kicsit:(

2017. máj. 19. 19:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nem sírt senki, pedig jó volt az osztályközösség. Szerintem kissé túlreagálod.
2017. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Már próbákon is sírtam:):( csomószor próbáltuk már de minden alkalommal sírtam
2017. máj. 19. 19:37
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Ovis ballagásról van szó? Ott még sírt a csoportunkból pár ember.
2017. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem sirt nalunk sem, pedig egesz jo kozosseg voltunk.
2017. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk sírtak páran és igen, középsulison.

Nem ciki.

Attól még hogy van egy jó osztály ahol nem sírnak, lehet egy még jobb ahol igen. Bár a miénk nem volt jó, csak azért voltak benne jó barátok meg a hangulat is jó volt. Az összetartás nem :D

2017. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 askingcat666 válasza:
76%
Ne foglalkozz senkivel,ha sirnod kell sirj.Rokonaid nem fogják leszedni a fejed azért mert sirsz,hidd el :) Én is végig bőgtem az enyémet a túl érzelgős zenék miatt.
2017. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
83%

Egyáltalán nemciki, ez egy változás az életedben. A megszokott dolog most véget ér.

Én is sírtam..zokogtam. Nem érdekelt ki néz hülyének. Hidd el más is fog, nem csak te.:)

2017. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Altalanos sulison én csak utána sírtam, de a középsulisat barátaimmal szinte végigsírtuk :D eleve nagyon megható volt az egész, meg nem a megszokott ballagó dalok mentek, hanem külföldi, a hangulathoz illő zenék is, és amikor olyan termekbe értünk, ahol sokat voltunk, ott álltak a tanáraink, és ők is sírtak, mi is elkezdtünk. Nem ciki szerintem, ez tényleg nagy változás, ijesztő is lehet, ne szégyelld magad miatta :)
2017. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, nulláig le leszek pontozva, mert sok itt a képmutató.

A ballagás „arra való”, hogy sajnáld az elmúlt éveket, s örülj annak, ami volt. Dehogy ciki!

2017. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
81%

Én úgy vagyok vele, hogy nem ciki 8-os ballagásomon sírtam pedig 8 hónapot voltak az osztály társaim és mégis. Mondjuk bennem az is közre játszott, hogy szólt a szomorú zene, körülöttem páran sirtak.

Ha úgy érzed sirnod kell sirj, nem fog szerintem se a rokonságod se az osztály társaid cikizni miatta ! :)

2017. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!