Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ciki ha végig sírom a ballagást?

Ciki ha végig sírom a ballagást?

Figyelt kérdés
Nem tudom rokonaim hogy viszonyulnának ehhez. Meg a verset hogy fogom mondani azt nem tudom..Kb azt a percet fogom TALÁN kibírni sírás nélkül amikor mondom a verset. Hogy fogok kinézni kisírt vörös szemekkel? Ti síratok a ballagáson?Meséljetek kicsit:(

2017. máj. 19. 19:05
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
84%

Ne aggodj,egyáltalán nem ciki. Biztos lesznek még mások is,akik elérzékenyülnek. :)

Nekünk is most lesz a ballagásunk és a mi osztályunban is elég sokan pityeregnek már most.

2017. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Szerintem nem kellene beszologatni az illetonek. Nalunk sietak. Persze a lanyok. Egy regi osztalytarsam szolalt fel es verset mondtan kozben majdnem sirt. Szerintem nem.ciki szemely.szerint nem sirtam. Ugy hogy nem gaz szerintem.
2017. máj. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
A általános iskolai ballagásom végén szinte mindegyik lány sírt - nagyon jó közösség alakult ki, páran mi fiúk is elérzékenyültünk, de nem sírtunk. Néhány lány a ballagás alatt is sírt. A gimnáziumi ballagáson már más volt a helyzet, inkább mindenki örült, hogy végre nem kell látnunk egymást...
2017. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
100%
nálunk egy évbe nagyon durva volt a ballagás.Mindenki sírt,és sírva mondták a verseket.Én idén ballagok,de szerintem én is fogok.Ebbe nincs semmi ciki
2017. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
92%
Én inkább Örülök hogy Elmegyek a sok idióta osztálytársaimtól
2017. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Lilla94;) válasza:
100%
Nem ciki ! Bár én a szalagavatómon bőgtem !
2017. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%
síró pityogó, óvodába nem való
2017. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Én a nyolcadikos ballagásom alatt zokogtam, és hidd el, inkább sírd ki magad, minthogy szorongva monnd el a versed. Ha úgy érzed, hogy sírnod kell akkor sírj, hidd el mások is fognak. :) Csak arra ügyelj, hogy vegyél mély lélegzetet a vers mondása előtt, hogy tudd erőteljesen elmondani a versed. A gimis ballagáson már nem sírtam, örültem, hogy megszabadultam tőlük. :)

Majd ügyes legyél, és írd meg, hogy mi volt. :)

2017. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mi azt hittük,hogy majd az egész sportcsarnokot megtöltik a könnyeink,kozben a végen senki sem sirt..Akkor ott mar nem szomorkodsz,mert tudod,hogy valami új vár rad..vagy is nálunk igy volt..
2017. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%

"Ciki ha végig sírom a ballagást?"

Nem, ha fürdőruhában mennél, na az már ciki lenne mondjuk.


"Hogy fogok kinézni kisírt vörös szemekkel?"

Talán meglepő lesz, amit mondok, de... úgy fogsz kinézni, mint aki sírt.


"Ti síratok a ballagáson?"

Nem, én kajánul vigyorogtam.


"Meséljetek kicsit:("

Diplomatikusan fogalmazva... hát öhm, nem volt túl jó kapcsolatom az osztálytársaimmal, ennek oka főként abban keresendő, hogy introvertált vagyok. (Igen, ez általában elég alap a kirekesztéshez.) De nem csak ez választott el tőlük, voltak egyéb konfliktusok, sokban különböztem tőlük, ők meg ezt nem tolerálták. Nem szeretném nagyon kifejteni, a lényeg, a lényeg, hogy örültem, hogy vége lett, ezért vigyorogtam a ballagáson. Hogy ciki volt-e? Biztosan volt, aki így gondolta, de engem nem érdekelt, egyszerűen nem tudtam magamba fojtani azt a kitörő örömöt.

2017. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!