Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit vennétek unokatesó ballagá...

Mit vennétek unokatesó ballagására, ha nem tudja hogy mit kér? Ill. pénzt kér.

Figyelt kérdés

Most ballag 8.-ból. A családnak azt mondja hogy pènzt kér. Én kérdeztem hogy szeretne-e valami mást, azt mondta nem tudja.

Két ok miatt nem szeretnék neki pénzt adni:

-tesója tavaly ballagot, neki könyvet vettem (ő kérte), így fura lenne a másiknak pénzt adni

- mivel èn még csak fiatal felnőtt vagyok, jelenleg nincs keresetem (már dolgoztam) így 5000 ft-t szánok rá, virággal együtt (a tesójának is ennyi volt, de akkor dolgoztam és azért "úsztam meg" annyival mert ugye ő mondta meg hogy mit kér és az nem volt drága). Szóval viràg kb 2000 ft, így nem akarok 3000 ft-t odaadni mert az úgy elég "ciki".


Szóóóval szerintetek mit vegyek neki?? Pl nagyon szereti a cicákat, akkor egy cicás nyaklánc jó lenne??


2017. jún. 10. 02:54
 1/7 anonim válasza:
Szerintem jo ötlet a nyaklánc biztos tetszeni fog neki :)
2017. jún. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a nyaklánc, de mivel nem rendelkezel fizetéssel, örülhetne, hogy kap valamit. Pénzt nem kérünk olyantól, akinek nincs.
2017. jún. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En amikor ugyanilyen helyzetben jartam mint Te, nyaklancot vettem, a keresztneve kezdobetujevel. Aranybol, mert picit tobbet szantam ra, de ha ezustbol talalsz az is idealis. De egy macskas medal es szep lehet ha nem kelt gyerekes hatast.
2017. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hord ékszereket? Hajlandó lenne felvenni, a stílusába beleférnek ilyen jellegű holmik?
2017. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
adj neki egy 5ezrest, virági nem kell, úgyis annyi virágot fog kapni, hogy át se fogja venni az összeset, nem tud annyit cipelni
2017. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nemrég konfirmáltam, amit a családunkban hasonlóan ünnepelünk, mint a ballagást. Uncsimtól én is egy ezüstláncot kaptam pillangós medállal, és nagyon örültem neki. Annyira nem szeretem az ékszereket, viszont ezt hordom, mert tetszik és mindig eszembe jut róla az unokatesóm. Most fogok én is 8.-ból ballagni, és tõlem is kérdezgetik, hogy mit kérek. Én sem nagyon tudok mit vàlaszolni rá, ezért maradok a pénznél. Viszont az ukokatesóméktól nem vàrok pénzt, tõlük általában ajándékot kapok. Röviden sztem jó ötlet a nyaklánc, viszont én megkérdezném a cicáról. Lehet hogy vmilyen betűst vagy virágost szívesebben hordana.
2017. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis cicàsat vettem. Megkérdeztem a tesóját, szerinte jó ötlet volt.
2017. jún. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!