Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Diplomaosztóra mit vennétek...

Diplomaosztóra mit vennétek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Egy fiú barátról van szó, úgyhogy nem tízezres órát szeretnénk. Igazából azon gondolkodtam, hogy valami poénosat vennék leginkább, de minden válasznak örülnék.:)
2017. jún. 21. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

a péniszpumpa vicces :-D

mikor kinyitja a csomagot anyu és apu előtt :-D

2017. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
welcome to the friendzone tablat
2017. jún. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hátha ilyen boltokban találsz valamit

[link]

2017. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Attól is függ, mit végzett, van-e már állása, vagy ezután jár majd interjúkra. Egy gravírozott, vagy a szakmájának megfelelően dizájnolt névjegykártyatartó pl. jó ajándék lehet, ha belefér a keretbe, csináltathattok is neki 50-100 db névjegykártyát bele.
2017. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pesten menj be a Tiger boltba (a vácin), ott nagyon sok vicces és jópofa ajándék van :)
2017. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, miből diplomázik.

Ha a bölcsészkaron, akkor egy pár kényelmes cipőt, hogy jól bírja majd az álldogálást a McDonald'sban.

2017. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Lakást, autót.
2017. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)

Ebben a Tiger boltban még sosem voltam, mindenképpen elnézek.:) A névjegykártya tarto is jo ötlet, szerintem örülne neki. Köszönöm mindenkinek.:)

2017. jún. 23. 21:58
 9/9 anonim válasza:
0%

Ha valami büfészakot végzett el, akkor a pár válasszal ezelőtti csávónak az ötlete kiváló, én még hozzácsapnék egy kinyomtatott papírt a következő 5 évben várható fizetéséről grafikonnal színesítve.


Esetleg egy "gyros pita, minden mehet" szövegű pólót.


Ha nem büfészak akkor két mondatot ajándékoznék neki:


Nem kapsz ajándékot, mert ezzel a diplomával sok pénzt kell keresned és nem veszem el a lehetőséget, hogy magadnak vásárolj ajándékokat.

Ha nem leszel gazdag, akkor pedig nem is éri meg téged megajándékozni.

2017. jún. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!