Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Novemberben lesz a kishugom...

Király Ancsi kérdése:

Novemberben lesz a kishugom szallagavatója. Gondban vagyok mégis milyen ajándékot is adjak át neki. Tudnátok nekem az ötleteitekkel segíteni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Aranyékszer:fülbevaló, nyaklánc,gyűrű. Vagy ezek ezüstből.
2017. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy értékelné e, sajnos kiskorunk óta elvagyunk választva egymástól, és sajnos abban a kis időben mikor velünk van, az egész világot neki adnánk, és ő úgy érzi csak meg akarjuk vásárolni..
2017. okt. 6. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
szalagavatóra nem szokás ajit venni.
2017. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha nem szereti a drága ajándékokat akkor csak egy gyönyörű virágcsokrot adj neki.
2017. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Adj neki egy virágcsokrot, meg egy egyedi dolgot, amit tudod, hogy imádni fog, és egyedi. Èreztesd vele, hogy fontos neked;)

Ne vegyèl nagyon drága ajándèkot, mert az semmivel sem fog neki többet jelenteni.


Sok sikert, remèlem jól döntessz😉😊

2017. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket :)
2017. okt. 9. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező: miért szallag? Az szalag. Úgy is mondod, ahogy írod. Mivel lesz ez az esemény, kábé egy milliószor láttad már leírva. SZALAG. SZALAG. SZALAG. AKi ezt szallagnak írja, az műveletlen, tanulatlan, idióta paraszt. Ennél csak az bosszantóbb, amikor valaki a saját szallagavatójáról beszél, vagyis elvégzett 4 év középsulit, le fog érettségizni és neki az SZALLAG! Szégyen. Nagyobb szégyen, mint ha valaki suksüköl.
2017. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobbnak tartom azt, ha pénzt kap az ember. Én nem költök virágra, az csak elhervad. Szerintem pénzkidobás. Adok egy boorítékot neki, és a benne levő pénzt arra költi amire akarja. Így azon se kell izgulni, hogy nem tetszik amit kapott.
2017. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7. bunkó vagy.csak így röviden.
2017. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves #7-es, nagyon sajnálom, hogy nem találtál választ a kérdésemre és inkább a kisebbségi komplexusod került fölénybe. Neharagudj, hogy nem tudtam helyesen leírni, hogy "szalagavató" és téged ez mélységesen érintett.. Elnézésed kérem. A továbbiakban is számíthatsz rám és javíthatod az elírásaim, hibáim, hiszen téged úgyis csak ez tesz boldoggá! :)


A többieknek nagyon köszönöm a tanácsait!

Szép estét!

2017. okt. 11. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!