Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy táncoljak-e a szalagavatómon?

Figyelt kérdés

Természetesen értem, hogy sajnálnám ha kihagynám, de a hajnali próbák miatt reggel 5kor kellene kelnem (a reggel 6-os kelés is nagyon megvisel, évek óta). Plusz a ruha és a party egy vagyon (nem vagyok rossz anyagi helyzetben, de sajnálnám rá "kidobni"). Illetőeg senki sem kért még fel táncolni.

Egyébként nem szeretek/ tudok táncolni és az "egyen"-ruhákért sem vagyok kifejezetten oda.

18/L

valaki segítsen eldönteni, könyörgök



2018. ápr. 27. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

feküdj le korábban, és annyira nem fog megviselni az 5ös kelés...

neked kell eldöntened, hogy szeretnéd-e. annak idején nekünk az évfolyamnak egyszerre volt a szalagavatója, egy helyen-időben, így úgy döntöttünk, hogy nincs értelme, hogy a szülők 4-5 féle keringőt nézzenek végig, így 1 osztály keringőzött csak.

bánom, hogy kihagytuk, de megvagyok így is, nem tudok mit csinálni...


ha te szeretnél táncolni, jelezd a szervezőnek/ofőnek, hogy nincs párod és szeretnél részt venni benne. a ruha max 30ezer ft (pesten van ahol nappalis diákkal csak 20-25), plusz cipőt, kiegészítőket kell hozzá venni (attól függ, hol vásárolsz, ez lehet 5-8 ezer,de 20-30 is), illetve a tánctanárnak is kell fizetni x összeget, bár ez nálunk kb. 3ezer ft/fő volt.


nem az egyenruha a lényeg, hanem hogy élvezd, hogy "hercegnő" vagy. nem szeretsz táncolni, mégis felmerült, hogy szeretnél... fura :D


egyébként képzeld magad a szüleid helyébe, hogy örülnének, milyen büszkék lennének rád :)

2018. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a a választ. :)

Szép ruhát tervezek venni, így a hercegnősködés nem akadály.

A szüleim nem szempontok, abuzív, diszfunkcionális családban nőttem fel, örülök, hogy csak annyi problémám van belőle amennyi most van (és az sok.)

Ez elég olyan mintha magamat győzködném.... kellemetlen.

2018. ápr. 27. 18:41
 3/8 anonim válasza:
73%

Keringőzni én se keringőztem, mert nekem se volt párom. De nálunk volt külön osztálytánc is, azt nem hagytam ki és nagyon nem bántam meg, élveztem a próbákat és magát a szalagavatót is. :)

Szerintem ne hagyd ki, jó buli, és ha készül róla videó is pár év múlva jó lesz visszanézni, esetleg majd a gyerekeidnek, unokáidnak mutagathatod, hogy milyen gyönyörű voltál ;)

2018. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én kihagytam, ugyan ezekkel indokoltam mint te a kérdésben, megbántam. Annyi, hogy nekem még párom is lett volna de a makacsságom miatt nem táncoltunk végül.
2018. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én táncoltam, de nem volt jó. Ha most kellene, tuti nem csinálnám, semmi értelme.
2018. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia, gondolom még aktuális a kérdés, én a helyedbe mindenféleképpen táncolnék, persze most jön a tipikus szöveg, hogy életedben egyszer van meg stb...de gondolj bele, ez igazából a te érdemed, hányszor kellett korán felkelni 0. órára? Életed nagy részét ott töltötted azokkal az emberekkel akikkel táncolni fogsz, ez egy nagyon fontos momentuma az életednek és egyben a felnőtté válásodnak. A szüleid is nagyon büszkék lesznek rád, partnered meg biztosan akad, olyan nincs, hogy nem találsz és még addig van egy kis időd úgyis. A lényeg, hogy én biztosan mennék illetve megyek és felkelek reggel a próbák miatt bármennyire kellemetlen de mikor a többiek ott táncolnak és te látod őket akkor bánod meg igazán, hogy te nem vagy köztük. :)
2018. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

18/L

Előző voltam

2018. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

üdv mindnekinek egy évvel később. Nem táncoltam és semmit nem vesztettem, valójában nagyon semleges érzéssel tölt el a dolog.


:)

(ha te is hasonló kérdéssel vagy itt, és egy kicsit is érzed, hogy szeretnél menni, akkor menj. a legapróbb megérzések számtanak a legjobban. az én megérzésem az volt, hogy nagyon nem akarok keringeni meg billegni oszt heló)

2019. júl. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!