Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Olyan nagy baj hogy megakarom...

Olyan nagy baj hogy megakarom csináltatni a körmöm ballagásra?

Figyelt kérdés
Nem karmokról lenne szó, csak egy rövid és elegáns manikűr. Amint megemlítettem, apám rögtön lepontozott, hogy szerinte nem kéne ekkora feneket keríteni köré. Szerintetek? 15/L.

2018. máj. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Apucinak zárdában a helye,neked pedig csodás körmöket és rengeteg virágot kívánok.
2018. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

A ballagás pont az az alkalom, amikor belefér.

Ez csajos téma, beszéld meg anyukáddal és menjetek el ketten. Apád észre sem fogja venni, ha szolid a festés.

2018. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy baj. Apád nem tudja, hogy a nagy feneket kerítés nem egy rövid, elegáns manikűrnél kezdődik? Nekem a ballagás kb. semmi sem volt és sosem csináltam semmit a körmömmel, de simán megértem, ha valakinek ez különleges alkalom, egy szép körömben pedig igazán nincs semmi, fiatal vagy, de már nem annyira gyerek, alkalomra és nem extrémet akarsz, hát akkor?
2018. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem apukadat az zavarja, h erre penzt kell kiadni, nem lehet?
2018. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Inkább a helyesírást gyakorold.

(gy.k. MEG AKAROM CSINÁLTATNI)

2018. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. A ballagásba, ennyi "belefér".
2018. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!