Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nyolcadikos ballagásra ez...

Nyolcadikos ballagásra ez milyen ajándék lenne?

Figyelt kérdés
3 unokatestvérem ballag júniusban. Arra gondoltam, hogy készítettek valami "saját tervezésű ajándékkártyát", hogy elvisszük őket a férjemmel a nyáron valami távolabbi helyre strandolni. Pl Hajdúszoboszló vagy ilyesmi. Ez gagyi?
2018. máj. 31. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én anno annak idején 20 éve örültem volna neki. De úgy vettem észre, hogy a mai generáció inkább a pénzt díjazza.
2018. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt vettem észre, viszont nekik nem hiányzik a pénz (tényleg nem), elég jómódúak, és mindenük megvan, ezért gondoltunk erre.
2018. máj. 31. 10:08
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

De ez kivitelezhető?

Szoktatok együtt járni programokra?

Ráér mindenki egyszerre?

Van külön-külön mennétek velük?

Lehet, hogy annyi macera lenne vele, hogy inkább kellemetlenséget okozna, nem pedig örömet.

2018. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Van autó, együtt mennénk velük, mi megtudjuk oldani szabadsággal például, a gyerekeknek meg itt a nyári szünet, miért ne lenne megoldható?


A viszonyunk jó, szoktunk találkozni velük, programozni ritkán szoktunk együtt.

2018. máj. 31. 11:11
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy egy 14 éves gyerek inkább a barátaival lenne, nem veletek.

Meg gondolom, nem hármasikrek. A saját családjaiknak is lehet velük programja. Meg a gyerekeknek is lehet saját programjuk. Azért mert szünet van, nem biztos, hogy mindhárman mindig ráérnek.

Főleg, ha nincs ilyen szokás, hogy együtt közös eljártok valahova, akkor fura lehet.

2018. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha ez lényeg, akkor a három gyerekből 2 iker..

Ne haragudj, de azért nevetséges higy azzal jössz hogy a családjukkal lennének. Ez egy db nap lenne a 2,5 hónap szünetből.


Jól ki jövünk velük, nem szokás eljárni együtt programra, pont ezért lenne szerintem ez egy jó ajándék, mivel hiába adunk pénzt, annyi van nekik, hogy nem tudnak mit venni belőle...

Biztos hogy volna kedvük jönni strandolni. A kérdésem inkább arra irányul, hogy vajon gagyi ötlet e ezt adni ballagásra, nem arra hogy vajon ok velünk vannak szívesebben 1 nap a szünet alatt vagy a barátokkal.

2018. máj. 31. 13:10
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem kedves ötlet, sokkal jobbnak tartom bármilyen tárgynál, hiszen élményt kapnak ajándékba és személyes időtöltést veletek.

A szülők előtt ne legyen titok, csak a gyerekeknek legyen meglepetés. Egyeztess a szülőkkel és foglaljatok le egy jó szállodát! :)

2018. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

szerintem tök jó ötlet! az én unokatesóim imádnának egy közös nyaralást

a családjukkal, barátaikkal bármikor lehetnek, 14 évesen barátokkal egyedül nem fognak nyaralást szervezni, max egy mozizást.

2018. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően jó ötlet élmènyt adni ajándékba,de ha nem szoktatok együtt programozni akkor nem biztos,hogy jól sül el a dolog, 3 tinilány azért tud fejfájást okozni.☺ Arról nem is beszélve, hogy 4 nőnek azért nehéz olyan időpontot találni a hónapban amikor egészségügyi okokból mindenkinek pont jó. Ha ilyenbe gondolkodsz akkor egy ajándék este mozival, vacsival szerintem jobb ötlet.
2018. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha minden valaszt leoffolsz, mert meg vagy gyozodve h milyen jo otleted van, akkor minek irtad ki a kerdest? Hogy dicserjunk? :D

Sztem nem jo otlet, ha mar program, akk vmi mozi vagy kaja, kirandulas, de legjobb szerintem a penz, vagy olyan dolog, amire tudod h vagynak.

2018. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!