Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Vegyek fel harisnyát a ballagá...

Vegyek fel harisnyát a ballagásomra, vagy nem kell?

Figyelt kérdés

Idén ballagok általánosból. A ruhám egy sima csipkés felső, szoknya és magassarkú, csak azt nem tudom, vegyek-e harisnyát. Tudom, hogy sokkal szebb tud lenni, hogyha valami visel testszínű harisnyát, de elég sok ideig (2,5-3 órán át) abban kell lennünk, és félek, hogy beleizzadok, és elcsúszik a cipőben a lábam, mikor megyek ki beszédet mondani.

Ez hülyeség, vagy lehetséges, hogy megtörténik? Szerintetek vegyek fel harisnyát? A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 1. 15:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
96%
Lehet kapni már 8 denes nyári harisnyákat, lehelet vékony. Olyan méretet válassz ami pont jó és nem lesz probléma. :)
2018. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
90%

Nézd meg itt vannak: [link] Ha valamelyik megfelel, meg is tudod rendelni. Eléggé jó véleménnyel vannak az oldallal kapcsolatban.


Első válaszóló voltam)

2018. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha úgy erzed, hogy gondot okozhat, nem kell.
2018. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Természetesen vegyél. A cipőben pedig csak akkor tudsz csúszkálni, ha túl nagy a méret, de akkor meg ne vedd fel, mert simán lehet belőle baki (pl.kilépsz) harisnya ide vagy oda.
2018. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
illik. úgyhogy vegyél
2018. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Osztálytársaiddal nem vagy beszélő viszonyban, hogy nagyjából összeöltözzetek?
2018. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
46%
Én ilyennel soha nem foglalkoztam. Nem fogok 40 fokba harisnyát venni sehova. Úgyis nejlon, testszínű nem is látszik hogy van rajtam akkor meg minek?? Soha felnem fogom ezt az " vegyél mert illik" fas zságot mikor nem is látszik, hogy egyáltalán van rajtam. Fuck logic
2018. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
de marhára látszik ha nincs rajtad. én nem néz ki jól. az ünnepi viselet része a harisnya, nem véletlenül
2018. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Vannak, akiknek olyan gyönyörű a bőr a lábukon, hogy szebb a csupasz bőrük, mint másnak harisnyában.

Nem muszáj a harisnya! Ha nem látszanak fekete pöttyök a lábadon szőrtelenítés után, se az erek, és kipattogva sincs a bőröd, nyugodtan menj harisnya nélkül. De zárt orrú cipőben, mert a lábujjakat nem illik egy ünnepi rendezvényen mutogatni. Ha nem mondanál beszédet, akkor még elmenni a lábujj, de így, hogy előtérben leszel, így nem. Ha eleve szép a bőröd a lábadon, esetleg kend át olyan testápolóval, ami selymes fényt ad neki, így még szebb lesz.

2018. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
0%
Vegyél, de ha általános iskola, akkor oda fehér illik, nem testszínű.
2018. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!