Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ti vártátok a nyolcadikos...

Ti vártátok a nyolcadikos ballagást? Volt nálatok bolond ballagás ha igen, minek öltöztetek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is :)

2018. jún. 4. 23:33
 1/9 Metionin ***** válasza:
100%

Konkrétan húzgáltama anapokat a naptárban, annyira utáltam azt a csürhét. Alig vártam hogy megszabaduljak tőlük.

Bolondballagásról egyetemista koromban hallotam először, nálunk a környéken sincs. Valami babanap van, amikor cumit, nyalókát meg játékot visznek be magukkal a végzősök, gyerekes ruhát vesznek fel és szívecskét festenek az arcukra, aztán énekelve körbejárják az osztályokat. Igazából tök ratyi, egy jó bolondballagás sokkal menőbb lett volna.

2018. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nekünk nagyon jó osztályközösségünk volt, így nem vártam a ballagást, jó lett volna még együtt maradni.

Volt bolond ballagás, én Hitlernek öltöztem...kaptam is érte egy jó nagy igazgatóit, de kit érdekelt már az utolsó hetekben :-D

2018. jún. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
Én utáltam, mert akkor jön a sok rokon, akiket rühellek... ilyen vagyok... Egyébként nem öltöztem semmibe, mert csak túl akartam rajta lenni.
2018. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jún. 6. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Igen.

Nem emlékszem.

Akkor 14 voltam

Ffi vagyok

2018. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nemrég ballagtam, és őszintén szólva már nagyon vártam. :) Sosem szerettem az osztályomat, így örültem, hogy végre-valahára megszabadulhattam tőlük! Mindenki bőgött, én meg csak vigyorogtam, mint a tejbetök. :D Egyébként akkora álszent bagázst nem cseszett a világ, mint a (hál' Istennek!) volt osztályom. :D Egymást folyton kibeszélték a hátuk mögött, de egymás előtt már nem volt akkora szája senkinek, hogy az illető szemébe mondjon bármit is. :)) Cigiztek, drogoztak, piáltak, szexeltek, és itt jegyezném meg, hogy ez általános iskola, nyolcadik osztály. :D Ballagáson meg természetesen puszizkodtak, ölelkeztek, megígérték egymásnak, hogy tartani fogják a kapcsolatot, bla-bla-bla (itt tessék még egyéb nyálas, álszent fogadalmakra gondolni; brr, még a hideg is kiráz tőlük! :D). Egy idő után már nekem vált kínossá ez az egész színjáték, úgyhogy fogtam magam és leléptem a saját ballagásomról. :D Otthoni körben folytatódott tovább, ami már egy fokkal jobb volt. :)

Lehet én vagyok/voltam számukra unalmas a parkourral, a könyvimádatommal, a zongoratudásommal, a tanulás nélkül fenntartott ötös átlagommal, a normális barátaimmal, a hobbijaimmal és céltudatosságommal...Ki tudja, bár nem is érdekel, örülök, hogy egyszer s mindenkorra vége, többet látni sem akarom őket, félek, lehánynám őket. :D

Mindenesetre, én otthon kiordítottam magamból a lelket, hogy végre nem kell látnom őket soha többé, és aznap nem kicsit megkönnyebbültem eme tény hatására. :D Soha többé 8/A! :))

2018. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Utolsó" nálunk is ez volt de mi 6 lányok elvoltunk a 30 ból

Igazából az egyik legobb barátnőmmel egy elég erős gimibe megyünk abba a suliba hála csak két fiu más szakra soha senkit nem kellesz látni soha mi 6 tartjuk a kapcsolatot a többi az se érdekel ha letilt mert nálunj is ment a piálás a r**anckodás stb.. Úgyhogy egyrészről örülök és várom a gimit

2018. jún. 27. 15:03
 8/9 A kérdező kommentje:
*nálunk
2018. jún. 27. 15:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Még volt nálunk pár normális fiu de a többi ....
2018. jún. 28. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!