Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Sos! Nekem kell az igazgatóról...

Ilona2003 kérdése:

Sos! Nekem kell az igazgatóról beszédet írni a tanári búcsúztató ra. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem de ezt kéne folytatni: Kedves Igazgatónő! Köszönjük, hogy a diákok kiemelkedő eredményeit figyelembe vette, díjazta, melynek én is részese lehettem

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. jún. 18. 15:16
 1/3 anonim válasza:
Most minden diáktársam nevében szólnék, köszönünk minden iskolai programot, amit az elmúlt xy évben átélhettünk. Köszönjük azt is, hogy mindig tiszta, rendezett volt az iskolánk, de ne menjünk el a felejthetetlen..... (ha tetszik írj és folytathatom, ha látom)
2018. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tetszik, folyasd kérlek
2018. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
tanóráktól is. Igaz, sokat kellett/keményen kellett tanulni, de visszagondolva, megérte. Minden egyes perc, amit itt, az iskolánkban töltöttünk. Sok tanárt megismertük közülük, zst tanárnőt, nekem hngk-t tanított. (hngk=tantárgy amit tanított)EZUTÁN mehet egy kis ,,lelkizés" az ő óráiról. Miután megvan, ez a rész, lezárod egy határozott, de viszonylag rövid tömör mondatattal. pl. köszönöm az iskola nevében, hogy megismerhettem.
2018. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!