Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Pénzt akarok adni ballagásra...

Pénzt akarok adni ballagásra egy 14 éves fiúnak. Mikor illik odaadni?

Figyelt kérdés
Virágot is veszek és egy borítékba teszem a pénzt. Valószínű elmegyek a lakásukra is, mert meghívtak. A virágot és a borítékot mikor illik odaadni? Nem voltam még ballagáson a sajátomon kívül, de az meg már régen volt. Légyszi adjatok tanácsot!

2018. jún. 22. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
A virágot a ballagás előtt az iskolában vagy a ballagás közben, mikor vonulnak az osztállyal. A borítékot a ballagás utáni közös ebéd előtt.
2018. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

A virágot nálunk az elején adták oda, hogy mindenki giga csokorral járja végig az osztályokat. Nekem késtek a szüleim (mindig késnek, de őket így szeretem :) ), egy szál virágom volt, rémesen éreztem magamat, nem sok tartotta, hogy sírjak.


Viszont a borítékot csak a lakásban, különben könnyen elvész a kezéből. Vagy beleteszed egy lufiba, és úgy adod oda neki (nem héliumos lufiról beszélek természetesen).

2018. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Borítékot a lakáson, virágot az iskolában.
2018. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Már odaadhattad volna, 1 hete volt ballagás.
2018. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Én csak virágot adnék neki. Idén ballagtam egy rangos gimiből,mégse fogadtam el egy forintot se senkitől. Nem hiszem hogy Orsós vagy Kalányos a gyerek neve hogy megjutalmazza bárki hogy képes volt elvégezni 8 általánost..
2018. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

va virágot a ballagáson a pénzt utána

nekünk ahány ballagás volt mindíg volt egy olyan rész hogy "a szülők és hozzátartozók most át adhatják a virágokat"

2018. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A virágot a ballagáson, a pénzt a ballagas után, vagy epp előtte.
2018. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!