Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási buli?

Ballagási buli?

Figyelt kérdés

Nos, idén végzünk az osztállyal, Május 4.-én lesz a ballagás szombaton, az a kérdésem hogy hogyan szokott ez lenni? Mindenki ballagás után hazamegy összeül a családdal, rokonokkal, ismerősökkel ebédelni és a ballagó fizeti az egészet(? mert akkor félre rakom a pénzt) azután este meg az osztály elmegy bulizni?

Az osztálytársaim egyrésze szinte gyakran bulizik hétvégén, én még nem voltam egy buliban sem, meg még nem is ittam egyszer se!

Ha el is megyek majd aznap este szórakozni, kikapcsolódni mire számíthatok? Iszok 1-2 pohár italt és nehezen bírom majd?



2018. szept. 6. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A család szokta általában fizetni. Szerintem 8as ballagásodon se vártak el hogy fizess akkor most se fogják elvárni.


Attol függ vannak emberek akik ilyenkor már koncentrálnak vannak akik buliznak igen, de ezek általában nem ilyen osztály programok szoktak lenni. Ez inkább a szalagavato utáni afterre a jellemző.



Május 4ig rengeteg idő van. Ha annyira inni akarsz próbáld ki előtte menj el valakivel valahova igyatok meg ezt azt aztán kiderül hogy bírod. Minden ember más.

2018. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én május 3-án fogok ballagni, üdv a végzősök klubjában^^

Szerintem az elég ciki lenne, ha te hívnál meg mindenkit, elvégre te vagy az ünnepelt...

Nem kell hacacáré, hisz egyrészt mégsem atomfizikusi teljesítményt hajtunk végre, másrészt ne igyunk előre a medve bőrére sem, de egy kisebb családi összejövetelt nyugodtan lehet tartani. Nekem a nyolcadikos ballagásom után volt rendezve egy kis grillparti a saját kertünkben, szüleim, testvérem+párja és a két unokatesóm, nagymamám, nagybátyám és én. Eleve ritkán gyűlünk össze és ez jó alkalom volt :)

Amúgy ballagásig még lesz egy szalagavatós after is, nem? A bulizás, piálás inkább ott jellemző, ha gondolod, menj el oda, ha tetszik, jó, ha nem, azzal sincs semmi baj.

2018. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a szülők szokták fizetni.


Ünnepség után elvonul haza/étterembe minden diák a saját meghívottjaival.

Osztályfüggő, hogy aznap van-e közös buli, nekünk nem volt, a bankett után volt, a bankett meg a szóbelik végeztével.


Ha elmész a bulira, és iszol, akkor úgyis érezni fogod, ha már kicsit a fejedbe száll. Mindenesetre ne keverd a piákat (sörrt a röviddel pl.), maradj egy fajtánál.

2018. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk szüliem fizettek az ételt italt. Vendegék is hoztak vmit, deszert meg ilyesmi. Ballagás után egy beszélgetős ebed volt rokonnal és barátokkal.

Osztaly nem bulizott ekkor, mert mar megvolt korábban a szerenád. A bankett pedig szóbelik után. Egyébkent is a hétfői érettsegi előtt....

2018. szept. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!