Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási ajándéknak megfelelő...

Ballagási ajándéknak megfelelő lehet egy névre gravírozott toll díszes dobozban/csomagolásban?

Figyelt kérdés
Ha igen ilyet hol tudok vásárolni?
2019. ápr. 19. 18:51
 1/7 anonim válasza:
100%

Igen.


Nagyobb plázákban van Gravírexpressz, meg hasonló cégek.

Vagy a neten, pl.: [link]

2019. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Müllerben kapni
2019. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egynek elmegy. Sablon ajándék.

Ha írószer b zi, egy minőségi tollnak örülni fog. Ha nem érdekli ilyesmi fölösleges pénzkidobás.

2019. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose értettem, mire jó a gravírozott toll. Meg ne haragudj, kérdező, tudom hogy jószándékból tetted fel a kérdésedet, de az őszinte válaszom az, hogy semmit nem lehet kezdeni egy gravírozott tollal. Főleg ha valami nagyobb, nehezebb tollat gravíroztatnak ajándékba, amin mutat is valamit a belekarcolt szöveg vagy minta - csak épp írni nem lehet vele, mert olyan nehéz, hogy elfárad az ember keze, mire a sor végére ér. (Tapasztalat. Kaptam már gravírozott tollat ajándékba. Pont ez történt vele)
2019. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Mit ajánlanátok? Nő az illető
2019. ápr. 22. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, jó kérdés. Ismerni kéne hozzá a hölgyet, hogy érdemi választ adjon az ember. Tudod, látatlanban azt mondom, a pénz mindig jó ajándék, mert az vesz magának, amire szüksége van, amit szeretne. Viszont sokan azt mondják, hogy ez személytelen ajándék, ők inkább olyasmit szeretnének, amiről később eszébe jutnak a megajándékozottnak. Ebben az esetben én megkérdezném a ballagót, hogy minek örülne. Többet ér egy előre megbeszélt, jól eltalált ajándék, mint egy meglepetés, amivel semmire nem megy.
2019. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"semmit nem lehet kezdeni egy gravírozott tollal"

Írni mondjuk lehet vele. :) Főleg, ha normális toll, nem olyan, amitől elfárad a kezed. Én ilyet kaptam. És működik is.

2019. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!