Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyire megszokott a fehér...

Mennyire megszokott a fehér arany eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Nézhetik ezüstnek?

2019. júl. 28. 20:36
 1/7 anonim válasza:
100%

Manapság már snassz! Platina a menő, és a vegyes arany kombó.


Meg milyen kő van benne?

2019. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tök mindegy minek nézik? Az én álmaim gyűrűje pl.rosegold.

De az se baj ha ezüst. Amúgy jellemzően fehér arany szokott lenni.

2019. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel. Mert fogalmam sincs, milyet vegyek. Párom inkább az ezüst színt szereti, de azért picit "elegánsabbat" vagy talán értékesebbet szeretnék. Neki ahogy ismerem mindegy mennyibe kerül, nem szoktunk se felvágni se tárgyakra költeni, hanem inkább utazásra.
2019. júl. 28. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják. Nekünk fehér- és vörösaranyból van.
2019. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akármilyen lehet egy köves gyűrű. Magyar szokás szerint csak két karikagyűrűvel lehet eljegyzést tartani.
2019. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is alapvetően ezüstöt hordok, eljegyzésinek mindig is fehér aranyat szerettem volna, a tartóssága miatt, az ezüst mégiscsak könnyebben deformálódik.

Ha nem ragaszkodsz a nemesfémekhez, esetleg a nemesacél gyűrűket lehet érdemes megnézni, nagyon szépek tudnak lenni azok is.

2019. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezüstöt hordtam, de eljegyzésinek aranyra vágytam-azmégiscsak egy konkrétum :) a fehéraranyat én nagyon nem szeretem. Szerintem puhatold ki, milyet szeretne, mert ez ízlés kérdése. Tanácsot adni nem lehet. Ha nekem adnád, és hagyományos sárga aranyra szavaznek, de a párod ízlését nem ismerem.
2019. aug. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!